Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősnek melyiket jobb?...

A teknősnek melyiket jobb? Terrárium, aquaterrárium, vagy akvárium? (Több lent)

Figyelt kérdés
Meg tudná szokni a terráriumot? De mégis melyik jobb??? Nagyon sok választ szeretnék!

2016. nov. 22. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy vízi vagy szárazföldi teki?
2016. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem mindegy, milyen teknős...
2016. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi. Sárgafülü ékszerteknős :)
2016. nov. 23. 10:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekik kell víz.
2016. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom. Abban is tartom mivel víz nélkül megdöglene. De melyik lenne jobb neki? Terrárium, aquaterrárium, vagy sima akvárium??? Legyszi sok választ! :)
2016. nov. 23. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha víz kell nekik, akkor nyilván nem terrárium, nem gondolod?

Egyáltalán tudod, hogy mit kérdezel, vagy csak imádod ismételgetni, hogy "sok választ"? Vetted a fáradságot, hogy esetleg elolvasd, mire van szükségük? Beszereztél szakkönyveket a témában?

Annyira fogalmatlannak tűnsz, hogy neked maximum plüssteknőst adnék a kezedbe, igazit semmiképp.

2016. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Terrárium kell jó sok vízzel. Hatalmas tévhit, hogy pocsolyában kell őket tartani. Amennyiben szereztél egy teknőst vagy épp erre készülsz, úgy felelős vagy érte! Ez nagyon fontos. Ez a felelősség pedig ott kezdődik, hogy az alábbi link tartalmát elejétől a végéig értően elolvasod, megjegyzed, megfogadod és annak megfelelően tartod a teknőcöt! Ne felejsd el, nem a teknős akart hozzád menni, te akartad őt, akkor pedig önként vállalt kötelességed a legjobb tudásod szerint gondoskodni róla!


Itt a link:

[link]


Ui.: Nem a mennyiség számít, hanem a minőség. A sok válasz helyett elengedő egyetlen jó is, amit most egészen biztosan megkaptál!

2016. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már 13 éve van teknősöm+ 4 éves volt amikor idekerült. Kedves utolsó előtti. Azért írtam hogy sok választ szeretnék, mert kíváncsi lettem volna több véleményre!!! Terráriumnál arra gondoltam, hogy tele vízzel, aquaterrárium pedig hogy van kimászókája. Ezekre gondoltam! De köszönöm az utolsónak!Sokat segítettél!😘
2016. nov. 24. 14:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Víz kell neki és kimászó, napozó hely.
2016. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom😘
2016. nov. 24. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!