Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért tart mindenki teknőst?

Miért tart mindenki teknőst?

Figyelt kérdés
csomó féle hüllő létezik még
2010. ápr. 30. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen,de ezt a legegyszerűbb tartani,ráadásul ezt már régebb óta tartják itt,pl gekkó meg ezek még "újak"
2010. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Mert büdös!
2010. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én nem tartok. Ha más hüllőt akarsz, tartsál például krokodilt, esetleg aligátort. Az eléggé egyedi.
2010. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. azért van teknős, mert egy ismerősé volt,de nem törődött vele (nem volt vize, nem kapott kaját, büdös volt,stb., ki akarta dobni), ezért magunkhoz mentettük. Ma már 12 éves, egészséges ékszerteki:)
2010. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
vagy egy nyaligátort... legalább az ért is valamihez:D
2010. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Teknős... könnyebb tartani/kezelni, jelentősen olcsóbb, klasszikusabb hüllő. Magabiztosabban mer nekiállni az ember, mivel mindenki teknőt tart, ő se ronthatja el.


>Place<

2010. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is azért van , mert kidobták volna , így 1 évvel azútán hogy elhoztam ,mutattm nekik a képet hogy mekkorát nőtt ! Ők csak csodálkoztak hogy él még ez az undormány ?? !

Mondom igen él , és még fog is ! Azóta vettem neki egy barátot is ! Nagyon szeretem őt , és nem bánom hogy elhoztam !


;)

2010. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:)

Nekem egy nappali gekkóm van, viszont azt még nem tudom hogy fogok így elmenni nyáron nyaralni, mert a terráriuma olyan nagy, hogy azt nem tudom senkinek sem odaadni hogy vigye el egy hétre és etesse. Max a lakáskulcsomat adhatom oda valakinek hogy költözzön ide a gekkóhoz amíg nyaralok :)

2010. máj. 1. 06:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azért tartok tekit,mert sokkal aranyosabb a többi hüllőnél,olyan más!Én semmilyen más hüllőt nem tartanék,csak teknőst!Közülük is a víziek a kedvenceim!:)
2010. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is imadnivaloak a viziteknosok.Foleg, mikor napoznak, es kidugjak mind a negy labukat:-))
2010. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!