Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sürgős! Teknőst találtunk, mi...

Sürgős! Teknőst találtunk, mi legyen vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa, de kb. negyed órája találtunk egy eléggé megtermett ékszerteknőst az udvaron. Valószínűleg a kapu alatt mászott be, de nem igazán értünk hozzá. Beletettük egy lavórba, raktunk be neki egy követ is. Tudnátok pár tippet adni hozzá? Szeretnénk minél előbb visszajuttatni a gazdájához, így aki elvesztett esetleg egy bazi nagy teknőst, jelezze !!
2010. máj. 1. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az állatmenhely befogadja. Nálunk patkányokra meg szamárra is vigyáztak. :D De legalábbis tanácsot adnak hol kirdessétek.
2010. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*h
2010. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Melyik város aranyapám? -.-"

Amúgy csináljatok róla egy fényképet és plakátoljátok ki a környéken, hogy teknőst találtatok. Nem hinném, hogy olyan messziről "szökött el" :DD

2010. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre fotózzátok le, nyomtassátok ki szöveggel, és hogy hol találtátok, plakátoljátok ki, elérhetőséggel, feltöltheted a netre is (háziállat online oldalnak direkt van ilyen rovata is).
2010. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hacsak nem kitette valaki,akkor max 3-400 méterről jött,kérdezd meg a szomszédokat,meglesz a gazdija

addig lavorba vizet (langyosat) neki,meg avgy követ,vagy valamit amire felmászhat

2010. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam települést, mert nem hinném, hogy olyan gyakran tűnne el teknős, hogy meg kellene határozni a várost. Egyébként a település: Nyúl.

Félek, hogy nem is elszökött, hanem a "gazdi" tette ki a szűrét, mivel eléggé nagy (soha életemben nem láttam ekkora teknőst). Azért várunk pár napig, aztán bevisszük az állatkertbe maximum.

Nem igazán csípi a lavórt, szökne, gondolom, hiányzik neki a megszokott helye.

2010. máj. 1. 13:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Szívesen megtartanánk egyébként, de nincs rá pénzünk, hogy berendezzünk neki egy akváriumot jelenleg.
2010. máj. 1. 13:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Jajj szegény. Szerintem vigyétek állatkertbe. Az én teknősöm pont 5 évvel ezelőtt (május 1-jén) szökött meg Győrújbarátról :D De nem Ő az mert megtaláltuk. Szóval lehet hogy megszökött! Rakjatok ki legalább a buszmegálloba meg a környékre pár plakátot. Remélem meglesz a gazdi!
2010. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Áss egy lukat a kertben, rakd ki a lavort, aztán ha akar kimászik, sétálgat, ha akar bemegy a vízbe :)

Én megcsinálnám. Bár lehet rossz ötlet, nem tudom :) nem értek a tekikhez.

2010. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én befogadom szivesen de nem tudom hogy hova menjek érte.Remélem Budapestem van mert külömben nehéz lennne megszerezni a tekit.
2010. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!