Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllő eltartása a...

Milyen hüllő eltartása a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Imádom a hüllőket, viszont nem tudom mi mellett döntsek. Szerintetek melyik hüllő eltartása a legpénztárcabarátabb és mennyi lehet ez számokban kifejezve?

Érdekelne maga a terrárium+állat ára és a további gondozái költségek hónapról-hónapra

Előre is köszönöm :)


2017. febr. 3. 19:58
 1/10 holnaptegnapja ***** válasza:
27%

Letört gyík farok.


Annak a legalacsonyabb az önköltsége.

2017. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Gyíkok vagy békák ezek általában
2017. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Gyík. Mindig van a kertünkben, egy fityinget nem költünk rá, vígan elvan. Télre viszont elbújik valahová.
2017. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%
Vicces válaszok XD Különben szerintem az ékszerteknős. Keveset adsz neki enni, és a növekedési üteme is lassabb. Illetve időnként takaritani kell alaposan a terráriumot. Nekem teknősöm volt. Kedves jószágok :) Kevés velük a baj, és nem drága a fenntartásuk. Az árakkal mostanság nem vagyok tisztában, de egy állatkereskedésekben biztos tudnak árat mondani. Kb. a teknős 3-5 ezer, a terrárium pedig 10 ezer Ft-tól felfele. Attól függ milyenek az igényeid. Sok sikert!
2017. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 holnaptegnapja ***** válasza:

# 4 :)


Vicces kérdésre vicces válasz ;)


nálam a "legolcsóbb" verte ki a biztosítékot.


Ha ez számít, ... legyen.

Tudsz olcsóbbat? :D

2017. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha olcsó kell neki akkor írj ólcsót,d szerintem te se döntenél egy leguán mellett,csak mert tetszik
2017. febr. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Porcelán béka.


Többi felejtős. A hüllőzés nem pénztárca barát. Soha nem is volt az

2017. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elmondanám hogy ma semmise pénztárcabarát,egy lovad nem lehet ha nincs útlevele stb
2017. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Az ékszerteknős minden csak nem olcsó. Nem is értem hogy lehetne olcsóhoz sorolni egy olyan élőlényt, akinek a természetes környezete a víz, amit 0-24-ben szűrni, melegíteni, szinten tartani és minőségmegőrizni kell. Mindezt úgy, hogy párás se legyen a levegő. Arról nem is beszélve, hogy bár a hal olcsó neki, de folyamatosan kell kapnia vízinövényt, amit vagy termesztesz, ami megint csomó pénz vagy vásárolsz neki ami vagy egy 10-es havonta. Csak hogy számot is mondjak, mióta teknőst tartok évi plusz ~60000 a villanyszámla.. Ha ehhez hozzávesszük a kaját, vízet és fogyó eszközöket, akkor igencsak havi +20000 forint egy teknős jóltartása átlagosan. Az élőhely megfelelő kialakítása középtávra meg 200 körül van. Ez hol olcsó? Persze kínzókamrát lehet építeni 50-ért is, ahol kevés pénzbefektetéssel lehet kínozni akár 10-20 évig is őket...
2017. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#8: Nagyon nincs igazad. Hiába költesz rá akár egy millió forintot, akkor sem lesz olyan, mintha a természetes környezetében élne. Tehát te is kínzod az állatot. Vannak háziállatok, amelyek arra vannak tenyésztve, hogy az ember közelében éljen. A teknős az nem háziállat, hanem vadállat. De bármit írsz, akkor se fog úgy élni a teknős, ahogy az a természetben élne.
2017. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!