Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszer teknösnél honnan tudom...

Ékszer teknösnél honnan tudom fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Van egy 17éves teknösöm piros fülü kb,kéz nagyságu,lapos a páncélja és most kaptunk mellé a tesomtol egy kicsivel nagyobb "barna "szinü a vonal a fején teknöst de neki a páncélja teteje csucsos,most melyik a fiú és a lány vagy egynemülyek,egy fajták?ugy vettem észre jol kijönnek külön akváriumba vannak de a kádba usznak néha és nem bántsák egymást.
2008. okt. 20. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy a "has-páncél" alapján lehet őket megkülömböztetni. Ha teljesen egyenes, akkor lány, ha pedig homorú egy kicsit akkor fiú! De nem 100%!
2008. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Utána néztem a netem :) hát amit az előbb írtam elég nagy marhaságnak tűnik igy, hogy zudom az igazat! XD


SZÓVAL:

A nőstényt a hímtől szinte csak a farkuk hossza alapján lehet megkülönböztetni, a hímek farka hosszabb mint a nőstényé.

2008. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a lány tekinek rövidebb a körme a fiúnál, és a farka is. AMikor nekem volt tekim akkor ezt mondták :)
2008. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszike,okosabb nem lettem:)körme nagyobb,farkát nem nagyon nézegetem:)
2008. okt. 20. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a hím tekinek hosszabb a körme? Mert az enyémnek nagyon hosszú pont most akartam feltenni a kérdést hogy ez normális-e.

Egyébként valóban a farka alapján tudod megkülönböztetni őket,igazuk a van az előttem szólóknak.

2008. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a fiúnak jóval hosszabbak a melső lábán a körmök, a fiúnak kicsit homorú a páncélja, a csajszinak egyenes, és a farkuk is más, de ezt már írták
2008. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!