Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem úszik a pézsmatekim?

Miért nem úszik a pézsmatekim?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 hete megvan,de még nem láttam úszni,csak az aljzaton mászkálni.Miért nem úszik?Nem akar?Esetleg túl sekély a vize(ő 3,5 cm,a vize 5-6cm mély)?Mondjuk ő iszapteknős,de víziteknős is,akkor miért nem úszik?

Köszi a válaszokat:)


2010. máj. 27. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem magányos :S vegyél mellé még1et, vagy nemtudom nemigazán értek a teknősökhez mindenesetre itt egy oldal: [link] ittis aztirja hogy 2en 3an jól tarthatóak :) remélem kicsit tudtam segiteni :) L/14
2010. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van melegítő a vízben? Akkor szoktak a teknősök az aljzaton lenni,ha nincs fűtés,vagy nagyon hideg a levegő,és csak a víz meleg. Ha csak melegítő van,fedd le félig a terráriumot ! De ha van melegítő,tedd fel picit nagyobbra a hőmérsékletet,de lassan,mert nem alkalmazkodnak gyorsan a hőmérséklet változáshoz,és lassan itt a nyár,ha ablak közelben van,akkor érje nap is :)!
2010. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
teknősökhöz *
2010. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Amúgy én is 14 éves lány vagyok!:)

Van vízmelegítő,25 fokos a vize,eszik rendesen,és én is gondoltam arra,hogy veszek még egyet:)

Van lámpája,és ha nincs felkapcsolva,akkor is 20-21 fokos biztos van az ottani levegő:)

2010. máj. 27. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl kicsi a víz. Én tekim (ékszerteknős) is így csinált megnöveltem 3 centivel a víz méjséget és elkezdett úszni.
2010. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mekkora az ékszertekid?

Mert mikor megnöveltem a víz szintjét,akkor sem úszott!Mikor levegőt akart venni,ott küzdött,hogy felkapaszkodjon valamire,és levegőt tudjon venni!

2010. máj. 28. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Most már nagy de kb akkora lehetett mit a tied.
2010. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nusz ***** válasza:
nekem is van pézsmatekim és én mióta megvettem, akkor akkora volt mint egy 50 ft- os a páncélja, 30 cm es vízben tartom, és soha nem volt gond neki hogy felmenjen levegőt venni ...
2011. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!