Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mitől lehet a teknősömnek...

Mitől lehet a teknősömnek hasmenése?

Figyelt kérdés

Ma kicseréltem a vizét,ezért átraktam a hordozódobozába.Hím pézsmateknős,4cm hosszú,szóval még kicsi.Mikor vissza akartam tenni a helyére,láttam,hogy a dobozba kakált.Máskor nem folyós szokott lenni a széklete,ezért keltette fel a figyelmemet.Mitől lehet az,hogy hasmenéses?Vigyem állatorvoshoz?

Előre is köszönöm:)

14/L


2010. máj. 28. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ékszerteknősöm volt, és én is tapasztaltam hasonlót. Mikor elmeséltem szomszéd csajnak hogy mi a szitu,beszaladt, és egy nagyobbacska fűszállal jött vissza. Mondta hogy vágjam össze picire és adjam oda neki. Nem hiszed el, mikor meglátta a zöldet egyből kavart oda. A baktériumok miatt van ami a pocijában van szegénynek, mert mindig csak egyfélét adsz neki enni. Azt hiszem a pézsmateknős is az iszapteknősök csoportjába tartozik, így mindenevő. Nem tudom miféle fűféle segített, mármint megismerem csak leírni nehéz, de szerintem ha megpróbálnál tóból,vagy vízpartról vinni haza neki valami zöldet, tuti örülni fog. Csak az a lényeg fű féle legyen, mert az nem lehet mérgező.
2010. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2010. jún. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!