Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék egy kisállatot...

Szeretnék egy kisállatot hörcsögöt vagy kaméleont vegyek? Nemtudok dönteni. Köszönöm előre is a válaszokat😁

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát eléggé másak az igényeik...

Te mit tudsz nekik nyújtani?

2017. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ttibo ***** válasza:

Tényleg.... pont egy kategória...


Az meg van, hogy a kaméleon az egyik legérzékenyebb az emberi baromságra?

2017. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
A hörcsög max 1-1,5 évet él, sztem kaméleonnal jobban jársz.
2017. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%
Szia, szerintem is csak akkor vegyél kaméleont ha rendesen tudsz róla gondoskodni olvass utána, mit is igényel elég érzékeny állat.a hörcsög viszont tényleg nem él sokáig. A tengeri malac viszont akár 6-7 évet is él. Ha még olyan állatot szeretnél aminek nincsenek extra igényei szerintem nézz utána az afrikai óriás csiganak. Kezhez lehet szoktatni és szerintem nagyon cukik. :) 25/L
2017. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
A kaméleon minden felszereléssel együtt 30 ezer forint, még ha csak egy kis nevelő terráriumot veszel, amit fél év múlva már cserélhetsz is le egy nagyobbra. A hörcsög mindennel együtt 5000 forint. A többi kommentelőnek igaza van, a hörcsög tényleg csak 2-3 évig él, míg a kaméleon sokkal tovább, de szerintem ha kiírtad gyakorikérdésekre, és nem is vagy benne teljesen biztos, meg csak úgy egyáltalán szeretnél egy kis terráriumi állatot, akkor hörcsögöt vegyél.
2017. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem szakállas agamán legyen, de ne feledd csak vizet szabad csöpögtetni a fejére😊
2017. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hörcsögnek sokkal kisebbek az igényei, ha még kezdő vagy, én a hörcsögöt javaslom.
2017. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!