Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen kisállatot...

Panbogg kérdése:

Szerintetek milyen kisállatot érdemes tartani (pl gyík vagy degu)? Hörcsögöt nem szeretnék, az már sok volt. Olyan állatra lenne szükségem ami 2-4 évig él és nem költséges nagyon

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

és nem költséges nagy? akkor ne vegyél állatot. minden állatnak kell venni, enni, adni kell inni, ketrecet kell venni, egyéb kiegészítőket, és már is ott járunk, hogy ez bizony nem olcsó.

és ha nagyon gondoskodó szeretnél lenni, vitamint sem ártana venni a kisállatoknak... sokan nem tudják, de bizony az is kell MINDEN kisállatnak. megvannak nélküle, de egészségesebbek lesznek a vitamontól. ahogy nekünk, úgy nekik is szükségük van rá.. és az is pénz. egy hörcsögöt még nem, de egy nagyobb állatot nem árt elvinni állatorvoshoz, ha beteg lesz.. vagy karmot vágni. és ez is pénz.

2014. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezzel egyetértek, jelemleg van egy akváriumnyi halam, rákom, macskám és hörcsögöm. Én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy tudtok e olyan KISÁLLATOT aminek a vásárlása nem 12 ezer forint, mint a csincsillának. Én mindent megveszek az állataimnak ( de tényleg, már elvannak kényeztetve).
2014. dec. 4. 17:09
 3/3 spancis ***** válasza:

... a deguk aranyosak...


Pesti árkádba 1800 Ft./db.

2015. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!