Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha veszek egy pitont/siklót...

Gulyás ergely (kacsa kérdése:

Ha veszek egy pitont/siklót az eszik mást élő egeren kívül?

Figyelt kérdés
Vagy olyan kis bolyhos cuki ÉLŐ dolgokon kívül mint egy egér

2017. okt. 23. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze csupasz napospatkány(élő)
2017. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak hal és békaevő kígyók is.
2017. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én békát nem adnák neki(még tenyésztettet sem) mert sok benne a baci
2017. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mer' az egérben nem...gondolom te se láttál még egértenyészetben félig felzabált egeret, amit a többiek intéztek el...
2017. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van olyan ami nem eledel ami nem él?
2017. okt. 24. 13:20
 6/10 Lipton. ***** válasza:
69%
Fagyasztott egér! ;)
2017. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. okt. 25. 05:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam régen a kígyótartással de annyi lett belőle mint a kaméleonból.Addig tartott a lelkesedésem amíg meg nem tudtam hogy élő állattal kell etetni.

Én még egy tücsköt se adnék a kaméleonnak mert sajnálnám és a napfény nem eléd jó kaja neki(sajna).:(

Ha kígyót szeretnél tartani hozzá kell szoknod a gondolathoz hogy ragadozó és egereket,patkánybébit... kell beadnod neki hogy megegye.

Én végül nem kígyót vettem hanem 2 egeret mert sajnáltam őket hogy eleségnek árulják őket és megtetszettek.Meg ők magokat és zöldséget esznek és az még nem olyan lelkifurdalás nekem odaadni.


Egy tanács ha mégis lesz kígyód és eleségállatot veszel pl.:egereket.Nagyon figyeld meg hogy jó körülmények között vannak e tartva(tiszta,normálisan mozognak...) mert én elkövettem azt a hibát hogy beszereztem 2 beteg egeret.Végül az egyik egérkém 2 nap a másik 1 hét múlva halt meg.Remélem neked nem lesz ilyen problémád hogy beteg egereket veszel.

Remélem segítettem és nem vittem nagyon túlzásba hogy én nem adnék élő állatot a másiknak hogy megegye.:)

2017. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló!Nem muszáj élő állattal etetni egy kígyót.El van fagyasztott kaján is.De egy kaméleonnak tényleg muszáj élőt adni.
2018. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fagyasztott egér!!!!

Élőt nem szabad, mert megsértheti a kígyót védekezés közben

2020. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!