Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyót/siklót vegyek?

Milyen kígyót/siklót vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kígyót/siklót... Valakinek van tippje, hogy milyet vegyek?

14l



2017. dec. 3. 08:31
 1/8 piriiiii ***** válasza:
45%
Gabonasiklót.
2017. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is gabonát.
2017. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem, ha ilyen szakerto vagy, mindenkeppen valami merges kigyot. Siklot ne, az nem ol meg.
2017. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiii ***** válasza:
77%
Hármas, mi bajod? Nem szakértősködik a kérdező. Kérdez.
2017. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Semmi bajom, csak latom a kovetkezo kerdest :) Vettem egy siklot, hogyan kell tartani es mekkora terrariumba?
2017. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Mi lenne, ha esetleg vennéd a fáradságot, és UTÁNANÉZNÉL, hogy egyáltalán milyen fajok tetszenek, mennyi pénzt tudsz rászánni, (NEM az állatra magára, az a legolcsóbb...), melyik fajnak tudod egyáltalán biztosítani az igényeit, és megpróbálnál egy normális, felelősségteljes döntést hozni egy akár 20 évig is elélő ÉLŐLÉNY beszerzéséről?

Vagy esetleg elmennél a könyvtárba/könyvesboltba, és vennél egy KÖNYVET a terrarisztikáról, hüllőtartásról, szépen elolvasnád, és legalább valamilyen szinten felkészülnél egy nem egyszerűen tartható érző, rossz tartás esetén szenvedő lény tartására?

Szerintem, ha ennyit nem vagy képes megtenni, egy ilyen gyakori kérdések oldalra kiírt négyszavas kérdés alapján ne kezdjél bele semmiféle állat tartásába.

Lehet, hogy nem teszik, de sajna ez az igazság...

2017. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod, melyik tetszik, harag és részrehajlás nélkül mondom:

ne vegyél semilyet!

.

Döntsd el, melyik tetszik (ezt ne teheti meg senki más helyette!), nézzutána a fajtája természetének, a tartási lehetőségéne - és ha még akkor is tetszik és tudod biztosítani a feltételeket, akkor vedd neg azt!

Persze, Boa Constrictorról ne is álmodozz.

2017. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ajanlom a fekete mambát, kis testalkatú kígyó, nem kell nagy hely meki, se sok kaja, es neki van a leghalálosabb mèrge kígyók közül, :)teljesen biztonságos
2017. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!