Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kisállat-kereskedésben azt...

A kisállat-kereskedésben azt mondták, hogy a pézsmatekik egyedül érzik jól magukat, de szerintem az enyém magányos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy hím pézsmatekim.Még kicsi,és szerintem magányos.Szeretnék venni neki egy lányt,de azt mondták,hogy ők egyedül érzik jól magukat.Most akkor vegyek egyet vagy ne?

Köszi a válaszokat:)


2010. jún. 5. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt sokat megtudhatsz.Vigyázz a kis jószágra

2010. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt írják,hogy más teknősfajokkal is jól megvannak,nem kell tartani agresszív viselkedéstől.Ez azt jelenti,hogy kimondottan szereti a társaságot,vagy azt,hogy egyedül is elvan,de a társaságot is tűri?
2010. jún. 5. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Írtak olyat, hogy szereti a társaságot? Nem. Max tűri, az is jó neki ha egyedül van, de ha van mellette egy "barát" akkor is elvan nem tépik szét egymást.Nem minden állat társas lény, ők nem emberek :) Ha szeretnél vegyél hozzá egy párt és majd meglátod a te tekid hogy viseli a társat.
2010. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bárhol megnézed a teknősöket, nem foglalkoznak egymással, de együtt napoznak. Viszont többet mozognak ha van társuk, nem azért mert jobb a kedvük, hanem mert megmozdul a másik és ezzel mozgásra készteti őt is. Nem árt, de sokat nem is használ.(ha ügyes vagy, lehetnek kisteknősök, bár a pézsmatekit nem tudom mennyire nehéz tenyészteni).
2010. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Az enyém sosem megy ki napozni,de mostanában már egy csomót mozog!Jó lenne,ha lennének kistekik,de még soká lesz ivarérett,meg ahhoz teleltetni is kell,és azt nem szeretném...de egyébként tudtommal könnyen szaporodnak:D

Szóval szerintem nem veszek neki párt.Ha így is elvan:)

2010. aug. 5. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:

#3, az ember sem mind társas lény. Én pl. csak heti 2 órát vagyok társas lény, a maradék 166-ban azt szeretem, ha békén hagynak (sajna nem hagynak).


Kérdező, miből gondolod, hogy a tekid magányos? Már úgy értem, mit látsz rajta, amiből ezt szűrted le?

2013. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!