Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerül egy kaméleon...

Mennyibe kerül egy kaméleon tartása?

Figyelt kérdés
Beüzemeléstől a heti/havi költségeken át mindenig. Mennyibe került, illetve mennyire igényel sok munkát és törődést?
2018. jan. 22. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre nincs konkrét szám!

Lehet venni terrariumot 10e HUF-ért és 1.5m HUF-ért,

Ugyan így lehet venni berendezéseket is, vagy magát az állatot!

A költségek egy része filléres történetté válik amint a kis kedvenced orvosi ellátásra szorul. Ott indulnak meg a számlák szépen.


De nagy általánosságban elmondható, hogy nem olcsó! Persze sokan tartanak olcsón ilyen állatot de azok életben tartják és azt sem mindig!

A minőségi állat tartás drága hobbi!

2018. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilván nem azért kérdeztem mert a legdrágábbat akartam.


Van egy akváriumom, azt lehet átalakítom terráriummá. Én ilyenekre gondoltam hogy mennyi a lámpa, a lámpa fogyasztása, az étel, mennyire körülményes. A növények ahogy néztem 1-2 ezres tétel, botokat lehet szedni, alá sem kell túl sok minden, naponta tudom spriccolni, csak hát akváriummal is úgy volt hogy menni fog, aztán több száz ezer bele lett ölve folyamatos problémák és miegymás, ezért kérdezem hogy ez mennyire drága és körülményes.

2018. jan. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!