Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknősök mellé milyen...

Ékszerteknősök mellé milyen szűrőt vegyek?

Figyelt kérdés
Van két ékszerteknősöm, most nagyobb akksiba költöztek (80x50), ebbe viszont már kénytelen leszek szűrőt venni. Milyet vegyek? Hallottam olyanról is, hogy lehet házilag csinálni...hogyan? Aki tud segíteni, annak megköszönöm. :)
2010. jún. 6. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én pézsmatekim egy 60x30-as aksiban van,egy 250l/óra teljesítményű belső szűrője van,ami kémiai,biológiai és mechanikai szűrést is biztosít(ExoTerra Repti Clear F250).Ez a szűrő jó lenne egy 80x50-esbe is,kis helyet foglal,2 szivacs van benne és egy aktívszén szűrődoboz(ez is fontos).És elfektetve is használható(mivel kimondottan tekiknek gyártják),szóval tényleg jó.Itt egy kicsit bővebben róla,én ezt ajánlom:

[link]

Remélem tudtam segíteni:)

2010. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen! :) Ezt én is nézegettem aztán. De időközben kiderült, hogy van otthon egy régi szűrőnk, szintén használható elfektetve, és tökéletesen működik még. Pedig nem mai darab, még apu akváriumából való, de az már nincs vagy 10 éve. :) Amíg ez jó lesz, ezt használom, aztán áttérek valami másra :)

Minden jót neked, jó teknősözést! :)

2010. jún. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!