Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Normális, hogy 21 éves nőként...

Normális, hogy 21 éves nőként imádom a gyíkokat (van egy zöld leguánom, egy szakállas- és egy telepes agámám, két leopárdgekkóm)?

Figyelt kérdés

#gyíkimádás
2018. febr. 12. 08:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond, ezt így nem lehet meghatározni,hogy normális dolog e vagy nem,kinek milyen állatok tetszenek. Neked a gyík félék,ennyi,nincs ebben semmi rossz. A nőiességet nem ez határozza meg.
2018. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom, nem nőies, eladod őket?
2018. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem adom el őket, csak kíváncsi voltam erre
2018. febr. 14. 07:59
 14/15 anonim ***** válasza:

Ő.....miért született meg a fejedben ez a kérdés egyáltalán?

Én meg 25 éves nő vagyok aki pókokat és kígyókat tart mégse gondoltam volna egy percig se hogy ez abnormális lenne. Az meg hogy nőies e az állattartás az megint abszurd, macskát vagy hörcsögöt tartani mivel nőiesebb mint pikkelyes kedvenceinket? Megszokottabb az tény, de sztem semmivel sem nőiesebb. Ez nem nem függő, hanem tájékozottság függő általában. Az emberek nemtől függetlenül félnek tőlük, mert tévesen úgy hiszik hogy veszélyesek, gyilkológépek mindenképpen ártani akarnak nekünk, és szintén nemtől függetlenül sokan gondolják azt pl hogy a kigyók nyálkásak amin mindig jót nevetek :D

2018. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát díszállat-.kiállításon már többször simogattam kígyót, de egy se nyálkás, csak fénylik a pikkelye. :D Amiatt tűnik úgy.
2019. márc. 25. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!