Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakàllas agáma tapasztalat?

Szakàllas agáma tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sok állatunk van, ezért majd csak pár év múlva lehet új, de azért felteszem a kérdést. Vannak papagájaim, akikért sokat nyúztam a szüleimet, mire megkaptam őket. Azóta lett egy csomó fiókájuk, viszont nem nagyon találom meg velük a közöd hangot.

Nézelődtek, hogy hüllők terén milyen állatot ajánlanak, és a legtöbb helyen a szakállas agámát láttam. Tényleg viszonylag gyorsan szelídül, és valamennyire kötődik a gazdájához?

Köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 5. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, piszkos módon szelíd lesz, de érdemes már minél kisebb korban próbálgatni a kezed a terráriumba tenni, ráterelni a kisgyíkot(de még ne vedd ki!). De amikor megvásároltad már, akkor egy hétig hagyd békén, ne taperold, mert a stresszbe bele is halhat(azért be lehet tenni neki zabát és vizet).



Olvasnivaló: [link]


Nézd meg ezt a hasznos kis felvételt: https://www.youtube.com/watch?v=rhsU4q5mxS0

2018. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. máj. 6. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Amúgy nekem is van egy, de viszont én is sokat olvastam utána, mielőtt megvettem volna. 3 éves, Susunak hívják.
2018. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!