Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerülhet egy Chlamydo...

Mennyibe kerülhet egy Chlamydosaurus kingii (galléros gyík)?

Figyelt kérdés

Egy galléros gyíkot szeretnék vásárolni Magyarországon.

Az a kérdésem: hogy Hol? Menyiért? Ha esetleg nektek van elado írjatok le. A válaszokat előre is köszönöm.



#gallérosgyík
2018. jún. 9. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy olyan állat, amit magyarországon csak úgy megvásárolhatsz. Esetleg végigkérdezem a külföldi ismerőseimet, nincs-e tapasztalatuk velük. Addig is tessék: [link]
2018. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha esetleg valaki tud egy tenyésztőt és leírná nekem azt nagyon megköszönném.

2018. jún. 9. 16:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Utána néztem és külföldi oldalakon azt írják hogy egy kifejlett felnőttnek elég 1m*1m*1,2m ez lehetséges?
2018. jún. 9. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát... mivel 90centisre nől meg.. kétlem. Egy bő 3-4m hosszú terráriumot biztos csinálnék neki. Sőt, inkább valami ilyesmit:

[link]

[link]


Tenyésztőt sajnos nem ismerek, eddig galléros gyíkot még állatkertben sem láttam. (de gyorsan utánnanéztem, 200 dollár körül mozognak, ami olyan 50 000 forint. Szerintem magyarországon nem fogsz tenyésztőt találni, de azért sok sikert)

2018. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 2017-es terraplazan lattam. mar ha aktualis meg a kerdes... szerintem erdemes lehet elmenni az ideire szetnezni
2018. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de már nem aktuális.
2018. júl. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!