Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A macskám fürge gyíkot fogott,...

Olahevi13 kérdése:

A macskám fürge gyíkot fogott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Letört a farkincaja(tudom,hogy visszanő. El engedjem vagy tegyem holnapig uvegbe amíg jobban nem lesz? Mit adjak neki enni?
2018. júl. 23. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2018. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ha nem sérült meg, csak elhagyta a farkát, nem lesz baja
2018. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsétlen, nem elég, hogy elkapták, de még fogságba is ejted! Mégis mire számítasz, mi fog történni vele az üvegben, ami szabadon nem történhetne?
2018. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A farka miatt még nyugodtan egészséges és sértetlen lehet,engedd el hacsak nem csócsálta meg a macska a testét is,de akkor is engedd el,ígyis úgyis elpusztulna ha megsérült,jobb ha nem nálad viszi el a belső vérzés egy üvegben,hanem kint a természetben hal meg.
2018. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
A szomszédék macskája a hónap elején idehozott egyet, a gyík lapockája kissé sebes volt. De nem volt véres, tehát gondolom, nem a macska csinálta rá. Már gyógyulásnak indult a sebe. Egy mokkáskanálnyi--ere a célra való--alkoholos fertőtlenítőszert bemasszíroztam neki, kicsit bevizeztem(hogy ne töményen legen a bőrén); majd kitettem az utcára. Szerintem normálisan él, mert láttam azóta egy hasonló sebhelyes gyíkot a környéken(persze lehet, hogy az egy másik gyík).
2018. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*legen=legyen
2018. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül elengedtem, nem sokkal később miután kiírtam ezt a kérdést😊
2018. aug. 11. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!