Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tarthatnék kígyót ilyen meleg...

Tarthatnék kígyót ilyen meleg szobában?

Figyelt kérdés

Egész pontosan egy kis gabonasiklót szeretnék, de mivel egy családi ház tetőterében lakom nyáron egész nap 32°C van, légkondi nincs. Ha ilyen hőmérsékleten tartanám nem lenne rossz neki? Tudom szeretik a meleget is mert kell nekik terrárium melegítőlámpa de nyilván nem mindig azalatt vannak ha "hűvösebbre" vágyik.

(Ha hülyeséget mondok nyugodtan javítsatok ki még csak most "tanulom" a kígyós dolgokat 😆)



2018. aug. 19. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Bátyámnak van egy királypitonja, akivel én is szoktam foglalkozni. Nekünk sincs légkondink, klímánk, meg hasonlók. 2 lámpája van, 28-29 fok van a terrárium egyik oldalán, a másikon 31-32 körül. Szintén meglehetősen meleg az otthonunk, de nem okozott problémát a kígyónak.
2018. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
A gabonasikló mérsékelt égövi faj, nem igazán csípi, ha szünet nélkül ilyen meleg van neki. Mondjuk strapabíró faj, elviseli, de nem ideális. Viszont van egy csomó trópusi faj, aminek egyenesen tökéletes egy ilyen hőmérséklet.
2018. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olyan fajtát válassz, ami birja a meleget :) vagy szerezz neki valami hüvösebb terráriumot és figyelj rá :)
2018. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!