Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A párom nem szeretné hogy...

A párom nem szeretné hogy hüllőt tartsak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal közös lakásunk van. Gyerekkoromban rengeteg állatot tartottam, most pedig szeretném újrakezdeni. Természetes emberi keretek között, de valahogy megmakacsolta magát, amikor meghallotta, hogy siklóról lenne szó. Egyszerűen vigyem haza? Mert szereti az állatokat, és gondolom belenyugodna, de nem akarom megbántani. Nem zavar senkit, el van a terkójában.

2018. aug. 27. 08:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, két hiba is becsúszott, *természetesen, és *állattartás.
2018. aug. 27. 09:05
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz más állattal mondjuk? Kaméleon, gekkó vagy egyéb gyíkok például jobban elfogadhatóak, mint a pókok, kígyók, rovarok és egyéb csúszó, sikló, ezer lábú barátaik.

Kérdezd meg őt, hogy ő mit szeretne, esetleg menjetek el kisállat kereskedésbe közösen.

2018. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezekben van tapasztalatom, a gyíkok sokkal macerásabb, költségesebb állatok. Valahogy nem fogják meg, vagy nem tudom. Pedig én vagyok a lány.
2018. aug. 27. 09:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt még dolga ilyen jellegű állatokkal, de abban is benne van, hogy felutazzunk a Terraplázára.
2018. aug. 27. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mesélj nekik róluk. Miért lenne jó háziállat, mi szép bennük.. Anyukámat pl azzal sikerült meggyőzni a pókról és kígyóról, hogy sok idegesítő rokon (akiket ő is kb gyűlöl) fél tőlük, azóta nem is láttuk őket :D A pókokat azóta meg is szerette és érdeklődik, hogy ettek e már, szereti őket nézegetni. De a kígyókkal sincs komolyabb problémája azóta. Ha épp nem vagyok otthon, szivesen megeteti őket :D
2018. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kezecske mindenkinek.
2018. aug. 27. 10:19
 7/9 anonim válasza:
Engem nem zavarna hogy van siklód amíg a gatyádban is működik a siklód😄
2018. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ja bocsi kérdező látom hogy lány vagy.
2018. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leopárdgekkó vagy szakállas agáma a gyíkok közül nem tú költséges, nekem van mind a 2, két szaki és egy gekkó(persze a gekkó külön).
2019. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!