Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Még milyen hüllőt (vagy...

Még milyen hüllőt (vagy kétéltűt) tartsak?

Figyelt kérdés
Vannak már békám, és voltak (9), most csigák, halak, meg békák vannak, de szeretnék még valami újat is! Kígyót, teknőst, axolotlot nem! Ami fontos hogy KIS HELYEN is jól el legyen mert már van egy derékig érő hatalmas terrárium és még egy nem férne el! Tőrödni vele azt tudnék (megoldom). Csak helyből ne legyen túl nagyra szüksége! Szóval milyen állatot ajánlatok?

#béka #hüllő #kétéltű #herp tartás #herpek
2017. jún. 12. 07:29
 1/8 anonim válasza:

Gilát :D édik, szeretnivalóak, cuuukik

nekem nem engedi anya, fél az ilyesmiktől, de majd ha külön költözök egyet tuti szerzek :D

2017. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a gilának van mérge nem ? o.O
2017. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen a gila mérgező és nem is kicsi növésű. Nem tudom lehet-e egyáltalán kapni Magyarországon,de ha igen gondolom külön engedéllyel.

Kérdező az a kis hely mekkora kb. ? A leopárd gekkónak viszonylag kis hely is megfelel(értsd 50*30 centi egy példánynak) és az egyik legkisebb igényű hüllő és még cuki is :) tehát én a leopárd gekkót ajánlanám. Ha olyan kicsi a hely esetleg valami apró féle gekkó féle után nézz pl:török gekkó.

Kétéltűek terén a karmosbékát vagy a tűzhasú gőtét ajánlom amik viszonylag kicsik. De elgondolkodhatsz rákokon is akár,ha vizi állatot akarsz(nano garnélák.kék rák,tarisznya rák)

2017. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Torpe karmosbekabol van 8db :D (normál) karmosbekat meg nem akarok...vízi élőlényeket sem igazán, most inkabb terrariumi lázban egek :D

A kis hely 70cm szeles es 45cm hosszu helyet takar....

Gyikfeleket csak végső esetben szeretnek

De díszes szarvasbekan gondolkoztam, szerintetek az jo?

Valakinek van otthon? Ha van akkor irja le kerem, a tapasztalatait, problémáit, satobbi

2017. jún. 16. 21:16
 5/8 A kérdező kommentje:

De ha lehet akkor ne foglalja el a 70cm szeles es 45cm hosszu helyet......anyukam teljesen kiborulna hogy mennyi allatot tartok :D (13/L vagyok)

De mondjuk valamilyen kisebb kigyo jöhetne....pl afrikai hazisiklobol a lamprophis fuliginosus-on gondolkoztam de terra plazan csak carpensis-t lattam....bár az a helyzet hogy szerintem az kis méretű kigyonak szamit de a szüleim szerint nem...szoval tenyleg NAGYON KICSI kigyo kene, bár nem tudom van-e kb 20-30centis kigyo :3

2017. jún. 16. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Leopárdgekkót ajánlom, nem kell neki akkora hely,mint pl. egy teknősnek. Élőeleség (tücsök, sáska...) kell neki kb 2 naponta 3-4 darab. Nagyon aranyosak, érdekesek. Az ára attól függ, hogy milyen színűt szeretnél. (van egy csomó színváltozat.) Ha érdekel nézz utána. A tartása nem macerás.
2017. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan kicsi kígyó nincsen a terráriumi fajok között,ami felnőtt korában is ilyen pici marad.

Ha a család beleegyezik és te sem undorodsz rovarokkal vagy madárpókokkal is próbálkozhatsz. De úgy néz ki,hogy még mindig a leopárdgekkó lenne az ideális neked.

2017. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) bár úgy tűnik mégiscsak inkább díszes szarvasbékát akarok. Valakinek van, és tudna mondani róla néhány dolgot? Személyes tapasztalat vagy valami?:)
2017. jún. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!