Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tényleg úgy kell etetni a...

Tényleg úgy kell etetni a teknőst hogy 1 nap kap kaját aztán három napig nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen teknős és mennyi idős.Az én pézsmatekim kb.4 hónapos,és minden este kap enni.Ha felnőtt lesz,azaz elmúlik egy éves,akkor elég kétnaponta adni neki kaját:)
2010. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha , ha azt akarod hogy éhen haljon. Nekem volt tekim és kétnaponta kaptak kaját. (Na jó, este néha.néha kaptak halat :)) 8 évig éltek :D vörösfülű ékszerteknős
2010. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem az én teknősöm hanem barátnőmé!ő mondta h csak háromnaponta etetik.
2010. jún. 26. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy kb. 40 éves ékszerteknősöm van. Ő nyáron minden második nap télen pedig minden 3. nap kap kaját.

A fiatalabbat sűrűbben kell etetni.

2010. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cass90 ***** válasza:
Nos, nekem 6 éves a térképteknőcöm (ékszerhez hasonló) és én minden nap etetem - persze normális mennyiséget kap, hogy ne hízzon el. Én azt olvastam, hogy vigyázni kell, mert a vízi teknősök szinte mindig éhesek - szóval néha kimarad egy nap, az még rendben is van. Azért én nem hagynám ennyi ideig kaja nélkül -.-' Igaz, szoktatás kérdése: az enyém ha aznap nem etettem meg, vagy kimaradt egy nap és látja, hogy ott vagyok a szobában akkora zajt csap, hogy csak na. Csapkodja a vizet, "ugrál" :D
2010. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jaay válasza:

Nem tudom ezt hol hallottad de ez hülyeség.

én naponta etettem a teknősömet.

+a kajáját ilyen magnézium porba forgattam h kemény maradjon a páncélja.

szerintem adj neki napota kaját max ott hagyja

2010. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az 1 éven aluli tekiknél jobb,ha minden nap kapnak enni,később elég,ha két-háromnaponta kapnak:)
2010. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyémek 1-2 hetente kapnak kaját ( kertitóba vannak ) fogalmam sincs milyen teknősök egyébként, de őket ennyi időközönként kell etetni. ( amúgy mindig van bent hal ha éhesek levadásszák )
2010. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!