Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » S. O. s valaki A teknősöm kb...

S. O. s valaki A teknősöm kb 3 hetes lehet. Eddig nem éreztem lágynak a páncélját de most néhány helyen annak érzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 15:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat!!!Természetesen mielőtt megvettem utánna néztem a dolgoknak de ezek szerint nem megfelelően. Már vettem az akváriumhoz vízszűrőt. A víz mélysége kb 5 cm lehet, nem igazán merek többet beleengedni neki. Hatalmas helye van, kb 40-45cm x 25cm-es lehet az akváriuma. Mégegyszer köszönöm a válaszodat!!!
2019. márc. 15. 10:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Az 5 cm még elég kevés, nyugodtan emeld meg neki. Nem fog megfulladni.. :)
2019. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mérd meg mennyi a teknős páncélja hosszában, azt szorozd be kettővel és annyi centi víz nyugodtan mehet neki. Aztán ha nagyobb lesz akkor még több. Egy vízhez kötött hüllőnek lételeme hogy ússzon és használja a lábait.

A páncélja meg a táplálás miatt lágy, szárított vackokból nem kap elég kálciumot. Ahogy írta más is édesvízi kishallal kell etetni.

2019. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!