Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A vörösfülű ékszerteki tényleg...

A vörösfülű ékszerteki tényleg be van tiltva? Hogyhogy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném hol hallottad?
2010. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs betilva, olyan nincs, hogy tiltott állat. :) Csak nem kapható kereskedelmi forgalomban, sárgafülűeket árulnak a kereskedések.
2010. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy nagyon sokat természetes állóvizekbe engedték őket szabadon, amikor rájuk untak, és ők kipuszították sokhelyen a már ott élő más állatokat (gondolom halakat, békákat, más teknősöket, ilyeneket...).

Éppen ezért valamelyik állatkert csak ezeket a teknősöket befogadja, nehogy kárt tegyenek valamiben.

De hogy kapni sem lehet őket, azt még nem hallottam...

2010. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen én is igy hallottam, hogy tul sokat engedtek el és kipusztitják a mocsári tekiket....
2010. júl. 7. 15:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt vörös és sárgafülű is, a vörösfülü egy idő után kinőtte a terráriumot, és a fővárosi állatkertbe vittük, ott befogadták. Én nem engedném szabadon. Milyen lenne már, ha valaki gondol egyet, aztán beereszt 20 krokit a balatonba?:O
2010. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
megszívnánk....én ott többet nem fürdenék...XD
2010. júl. 7. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Tilos szabadon engedni, ha meguntad, mert veszélyezteti a honos mocsári teknősök fennmaradását az agresszív viselkedésével.
2010. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21:10,te komolyan beadtad az állatkertbe a teknőseidet,mert kinőtték a terráriumot?Az én pézsmatekimet soha nem adnám oda senkinek,inkább veszek neki egy nagyobb akváriumot!


Egyébként én is olvastam,hogy nem lehet vörösfülűt tartani,de ezek szerint mégis:)

2010. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
óóó kedves utolsó, bocsásd meg, hogy nem szarunk aranyat, és nincs pénzünk szobányi terráriumra. Amúgy csak a vörös fülűmet adtam be, a sárga fülű nem nőtt meg akkorára. Inkább, hagyjam, hogy szenvedjen azon a kis helyen a másik teki mellett? Köszi, látom te is kapálásból diplomáztál...-.-*
2010. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok,még nem nagyon diplomáztam...

De bocs,mi olyanok vagyunk,hogy ha már megvettünk egy állatot,szóval felelősséget vállaltunk érte annak tudatában,hogy mekkorára fog nőni,felkészültünk rá,hogy mekkora kiadásokkal jár,és ha nem tudjuk megfizetni,akkor alapból nem vesszük meg!De nem vagyunk egyformák...

2010. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!