Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hányan vagyunk hüllőimádók?!

Hányan vagyunk hüllőimádók?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy hányan vagyunk állatimádók, akik a hüllőket is szeretik, (nem csak a kutyát, cicát) esetleg tartanak is otthon.

Csak azért kérdezem, mert az iskolába(általános) ahova jártam(szerencsére végre elballagtam) kb. 500 gyerekből 1 se szereti a hüllőket(rajtam kívül) :-) , félnek tőlük, ezért sokszor egyedül érzem magam :-(

Barátaim sincsenek, mert emiatt mindenki hülyének néz,de nem is nagyon érdekelnek.

Az a kérdésem, hogy hányan vagyunk, akik imádják őket és pl. A védelmükért részt vesznek felmérések én, stb...


Köszi a válaszokat😉



2019. jún. 12. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Sok hüllőt tartottam már. Jelenleg leókat és berber szkinket tartok. Szerintem manapság ez egy teljesen elfogadott dolog. Amikor általánosba jártam az osztálytársaim érdekesnek találták és kíváncsiak voltak rá. Valószínűleg te egy rossz helyet fogtál ki.
2019. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy te vagy nagyon szerencsés, vagy én fogtam ki az ilyeneket:D
2019. jún. 12. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
nem imádom őket, egyszerűen szeretem őket, tetszenek, és tartom őket. Imádni Istent/Isteneket szoktak. Amit imádsz, ahhoz imádkozol.... Rossz sulit fogtál ki, az én osztályomban is van/volt 1-2 olyan személy, aki szereti a hüllőket
2019. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen közutálat a hüllökre. Vannak aki nem szeretik, vannak akik elvannak velük (nézik néha hozáérnek), de nálunk pl sokan szeretik és tartják őket.

Én is szeretem őket. Jelenleg Gabona siklóim vannak (3+a tojások) és marha különlegesek.

2019. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos állatok cukik, például a gyíkok, nem irtom ki a kertből őket, sőt örülök nekik, de kígyókkal/siklókkal már nem feltétlen vagyok így, éljen boldogan a területemen kívül.


Szerintem a hüllő szóról a legtöbbünknek a kígyók ugranak be, nem egy kaméleon.


Emlősből is vannak szerencsétlenebb fajták, amiket eltüntetnének az emberek(patkány), míg másokat direkt betelepítenek magukhoz(macska)


Szerintem a furcsa az, ha rá vagy fixálódra a hüllőkre úgy cakumpakk, mindegy mi, csak hüllő legyen.


Ilyen nincs az emberek többségénél, egy egy konkrét fajt szeretünk, a többivel elvagyunk, nem egy típust.


Egyébként iaz imádás teljesen rendben van, nem

kell hozzá imádkozni, a szeretet-szeretkezés között sincs ilyen párhuzam. Imádhatsz dolgokat imádkozás nélkül, ahogy szerethetsz embereket szeretkezés nélkül.


Minden állatnak örülök, vannak fajtákat, amiket imádok, és vannak, amiknek nem szeretnék a közelében lenni, de jó, hogy léteznek.


Irtózom a pókoktól(csak a kisebbektól, madárpók rendben van), de nem ölögetem meg őket, jó, hogy vannak, csak legyenek tőlem jó távol.

2019. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Honnan jött ez a kígyó/sikló baromság? Ez olyan mintha azt mondanám, hogy főemlős/ember
2019. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az egyik nagyon jó barátom tart is rengeteg féle hüllőt (száma, sikló,ilyenek,stb.) és később szeretne hivatalosan is megélni ebből.Nagyon szereti őket.Tegnap fürdés közben láttam az ablak szúnyoghálóján egy picike kis gyíkocskát,azt hittem megzabálom,olyan édes volt.Nem fura,hogy szereted őket.Nem vagyunk ugyanolyanok.Te ne törődj mások véleményével.🤗
2019. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
agáma*
2019. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem van 1 zöld leguánom, a Józsi, na meg 2 szakállas agáma, Gizi és Juli. Imádom őket, a szakállas agámák szép piros színét, szelíd természetét, ragaszkodók is(már amennyire tud egy gyík ragaszkodni). A zöld leguánommal ugyanez a helyzet, csak ő nem piros, hanem zöld. Mindhárman 3 évesek, persze a legu külön van, mert ő erdei élethez alkalmazkodott lény, míg az agámák a sivatagba élnek, na meg a méretbeli különbségek stb.



A kígyókról a véleményem: van köztük is szép, pl vörös gabonasikló, nekem volt régen, de nem túl aktív és nem is túl megnyerő lény, hiába szép.


Voltak évekig madárpókjaim is, de egyszercsak beléjük untam, de hosszú évekig pókoztam, de ez nem hüllő kategória.



23/nő

2019. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is imádom őket,de az én suliban sem volt különösebb rajongás, kivéve az unokatesómat.Én két teknőst tartok,de majd időm, pénzem engedi,tartok még majd mást is.
2019. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!