Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti vagy benti cicáitok...

Kinti vagy benti cicáitok vannak? Hányan vannak?

Figyelt kérdés

Az enyéim kinti benti cicák, de ahogy elnéztem hogy a szomszédból fogott patkányt hazahozta, és jóizűen megette,utána szépen fogta magát és befeküdt az ágyba.

Hát azon gondolkodom , hogy kinti cicák lesznek.

Van jó meleg kazánház télre.


2018. okt. 3. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
5 cicám van kint.Ivartalanítva megfelelően ellátva.
2018. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Csak benti, egy.
2018. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Kinti-benti,ő dönti azt el hogy hol van.Ivartalanított kandúr,oltva van.Teljesen karban van tartva.Szép nagyon.
2018. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
4 fiú macsek.Nyáron kinti télen leginkább benti,rajtuk áll a dolog egyébként,szabad bejárásuk van.Éjszakára viszont minden esetben kint,nem kellemes amikor hajnal 2-kor 3-4 macsek ugrál,mászkál a hátamon☺télen fűtött garázsban,nyáron meg úgyis csavarognak..
2018. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

A macska egy profi ragadozó. Nem tudom, mit vártál. :D

A kazánházba úgy engedd, hogy majd szépen elszaporodik a bolha. Inkább csinálj nekik egy ólat, és azt felfűtik. Tudom, mert tavaly télen (kint mínusz 10-20 fokban) az üres kutyaólat úgy felfűtötték, hogy amikor bedugtam a kezem, volt vagy 25 fok benne, pedig nyilván van bejárata.

2018. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
59%
Egy 8 éves, tricolor, kinti-benti nőstény macskám van, valamint vasárnap találtam egy kismacskát, ő bent tartózkodik.
2018. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Egy benti, 3 éves, ivartalanított tricolor. Max az erkélyre eső falevelekre vadászik.

Mamámnak 3 van, 2 kandúr és az anyjuk, aki 14 éves már. Többnyire kintiek, bentre szundizni járnak, és sokszor hoztak be a házba zsákmányt a nyáron (nyitott terasz ajtó), egeret, békát, gyíkot is. Sokszor élve. Ajándéknak is szánta ám, hig, hogy lásd milyen jól végzi a munkáját. Emiatt ne zárd ki, ha eddig nem úgy volt tartva

2018. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Egy kinti-benti, egy benti. Két nőstény. Az egyik azért benti, mert elég forgalmas környéken vagyunk, és egy éven belül két cicusunkat is elütötték, a kinti-bentit meg már nem tudnánk csak bentre szoktatni, mert ha nem engedjük ki, képes órákon keresztül idegesítően nyávogni az ajtónál.
2018. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy 6 hónapos, benti teknőctarka nőstényem van.
2018. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem is értem, miért nem azon gondolkodsz, hogy akkor bentiek lesznek... nincs patkányevés, sem semmi ilyesmi.


Mindegy, szóval 6, ebből 3 már szigorúan csak benti, a másik három abból az időből van, amikor meg azt hittem, hogy az odakint biztonságosabb. Őket nem tudom bezárni, bár ha sikerül, akkor csinálok nekik egy tágas de zárt kifutót, akkor lehetnek kint is, de nincs gyilkos kutya, vagy ámokfutó autós...

2018. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!