Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányoknál ez gondot jelent?

Patkányoknál ez gondot jelent?

Figyelt kérdés
A 2 hím patkányom július 20-a óta vannak nálam, június 10-e körül születtek. Mindkettő husky mintázatú. Most hétvégén nem voltam itthon, de amikor hazaértem kivettem őket és feltűnt, hogy a szőrük kicsit durvább, keményebb a hátukon, valamint az egyik arcán mintha kicsit megkopott volna, világosabb szürke színű lenne a szőr. A szín kikopása miatt nem aggódom annyira, de úgy emlékszem azt olvastam, hogy a durva szőr betegségek jele lehet. Aki ért hozzá, kérem nyugtasson meg, hogy semmi bajuk.

2019. júl. 29. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Lépj be a patkányvarázs csoportba. Oda képpel együtt tedd fel a kérdést. Swgítenek.
2019. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs facebookom sajnos.
2019. júl. 29. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Gondozta oket valaki, amig tavol voltal? Szerintem varj par napot, etesd es itasd oket, ahogyan szoktad. Ha javulast latsz, akkor a hetvegen valami problema volt es nem konkretan betegseg.
2019. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt velük senki, de sok kaját adtam nekik és vizet. Amikor hazaértem, mindent kicseréltem. Arra is gondoltam, hogy lehet, ez talán azt jelenti, hogy valamennyirre elkezdtek nőni... Egyébként teljesen úgy viselkednek mint máskor. Remélem nincs baj.
2019. júl. 29. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Ha betegség okozza,akkor hétvégéig bele is pusztulhat.

Egyébként valószínűbb, hogy dominancia harcok folytak, és a stressz okozza. Ezért nem jó ivaros hímeket együttartani nőstény nélkül. Ki kell őket golyózni, és betenni 2 nőstényt. Vagy egy hímet nőstényre cserélni. De az ibartalanítás mindenképp fontos.

2019. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

A hímeknek alapból sokszor durvább a szőrük szóval ha nem kerülnének be a L'oréal reklámba még nem kell aggódni :D Nálam két golyótlan tesó van, az egyiknek pihepuha göndör szőre van, a másiknak iszonyat durva egyenes.

Inkább arra kell figyelni hogy ha ritkul, vagy foltokban eltűnik, akár sebeket látsz alatta, ez lehet élősködő vagy dominanciaharc is.

[link]

Itt sok infó le van írva és ahogy nézem van e-mail címük is.

2019. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!