Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lány patkányoknál okozhat...

Lány patkányoknál okozhat gondot ha sosem párzanak?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy nem lesznek kicsinyei, de még fiú pati sem lesz a közelében. Lehet ennek egészségügyi kockázata?

Előre is köszönöm a témához kapcsolódó válaszokat!

ui: Kérem szépen a tisztelt többieket, hogy ne kezdjenek el se trágárkodni, sem pedig komolytalankodni.


2010. okt. 27. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem okoz gondot, sőt. Nagy megterhelés neki egy alom kihordása és felnevelése, az esetlegesen felmerülő komplikációkról nem is beszélve! Nem "bolondul" meg, ha nem lesznek kicsinyei (ellenben, ha lesznek, agresszívvá válhat), nem jár semmilyen kockázattal. Nem kell pároztatnod.
2010. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én első patim is nőstény volt, egyedül tartottam. Mikor elég nagy volt, gondoltam szerzek neki egy kis örömet. Elvittem "kölcsönbe" állatkereskedésbe, ahol egy-két kellemes napot eltöltött egy hím társaságában. Lettek kölykei, szerette őket nagyon, de mikor leadtuk a kicsiket, egy kissé depressziós lett. Megint a magány... Próbáltam felvidítani, de ugye nem vagyok patkány, az mégsem ugyan az... Szóval az enyémet hosszútávon inkább megviselte a szülés. Ráadásul az állatkereskedés saját tulajdona volt a hím, az apa, de mégis eladták. Így mikor másodjára próbálkoztunk kispatikkal, hátha attól felvidul, szegény patim nem fogadott el egy hímet sem apának... Hiába próbáltam 3-4 másik hímmel összehozni, egyikből se lett kölyök....
2010. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ó..köszönöm szépen a válaszokat!!

Kicsit megnyugodtam. Az igazság az, hogy van 2 kislány patim és az egyik nagyon nagyon kiborul amikor rájön az inger.. Kezdtem kicsit beaggódni, hogy ezzel vajon nagyobb kárt teszek-e benne, mintha hoznék neki egy kisfiút..

De ha nem lesz egészségügyi problémája ebből akkor marad a lányos felállás)

Még egyszer köszönöm Nektek!

2010. okt. 27. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 2 lány volt, az egyik az nagyon sokáig élt. Nem mondta hogy baja lenne, hogy nem szexelt :)
2010. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a patim amelyik így kiborul pár hetente, most lesz egy éves. Úgy tudom egy éves kor után már egyébként sem ajánlatos szülnie. Nem annyira rossz a helyzet csak a nagyobbik valamivel rosszabbul tűri, hogy nincs cak-cak..

No, jól van. Más is járt már ebben a cipőben és nem elrettentő válaszokat kaptam, még az orvos is nyugtatgatott, ezért hálás is vagyok mindenkinek és most már jobb ha nem ezen forgok, higgyek a tapasztalatoknak)

Köszönöm! :)

2010. okt. 30. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!