Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöm eltörte a lábát!...

Hörcsögöm eltörte a lábát! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Éjjel elszökött és beszorult a fűtőtest rácsai közé.Nem tudom mennyit lehetett ott szegényke.Reggel mikor rátaláltam nagyon nehezen szedtem ki,az életét sikerült megmenteni de a lába eltört.Állatorvos nem tudom mit tehetne mert harap,nem olyan szelid.Kérlek segitsetek ha van ötletetek.
2010. júl. 13. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még vidd el állatorvoshoz. Sok más állatok sem szelí, főleg ha állatorvosról van szó. Remélem tud segíteni!
2010. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, majd ő begipszeli és meggyógyul!
2010. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most jöttem az állatorvostól,csak annyit mondott h kb 1 hónapon belül helyre kéne jöjjön és h hiába köti be le rágná...annyira sajnálom őtet:((ugy kinlódik:(...
2010. júl. 13. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet ünneprontó leszek, de jobb lenne elaltattatni szegényt, az orvossal.

Az a picike lába ugy sem fog meggyogyulni teljesen, ne kinlódjon szegény...

Egy szúrás, és nem szenved többé

2010. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szegényke hallod mint az állat orvos mondta pihentesd és am rakd a házába a kaját hogy ne kelljen addig kinlodnia és az itatót is rakd közelbe és akkor nem kell kinlódnia és rakd aljább hogy ne kelljen felálni a mert 1 lábal álna hisz a másikal nem ér semmit addig
2010. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!