Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék hogy a hörcsögöm...

Mit tehetnék hogy a hörcsögöm megszelidüljön? (Lent bövebben)

Figyelt kérdés
Szoval arrol lenne szó,hogy pár hónapja vettem hörcsit magamnak,az elején volt időm foglalkozni vele viszont jöttek a vizsga időszakok és tanulnom kellett nem volt időm csak épp etetni meg rendbe tenni a ketrecét (ezt viszont rendszeresen).De a "játszás" kimaradt sajnos:(.És most meg nagyon kis félénk,nehezen foghatom meg és ölömben egyeltalán nem ül.Hogyan tudnám megszeliditeni?Lécci segitsetek.Előre is köszi.
2010. jún. 24. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Először csak úgy próbáld meg, hogy a ketrecébe simogatod majd később vedd ki és őlbe is! Én mindig idősebb hörit vettem nekem ezzel a módszerrel mindíg sikerült megszelidíteni! Bár egy fiút nem tudtam ő nagyon makacs volt de a többit mind megszelidítettem!:) Sok sikert hozzá!:)
2010. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike:)Megprobálom.Kb mennyi időt számitsak mig sikerül?Mikor adjam fel?
2010. jún. 25. 15:04
 3/4 RészegPocok válasza:

Hello!!!!

nekem is van hörcsögöm és elég elmebeteg. 1.próbáld kézből etetni pl:.1 szelet uborka vagy répa. 2. ha már megszokott próbáld a kezedbe venni hogy ne féljen az emberektől. 3. h már kézbe tudod venni akkor ne csak hetente egyszer vedd a kezedbe hanem minimum 2 naponta. Ha ezt egy hónapon keresztül csinálod nem lessz vele semmi baj.(ne hanyagold)

2010. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BERETTA!!!!
2010. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!