Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak csak az alomba kell...

Nyuszinak csak az alomba kell széna?

Figyelt kérdés
Amennyire én tudom, a táplálékuk kb 80 százalékát a szénának kell kitennie, de mindenhol csak azt látom, hogy az alomba, vagy az alomtálca elé teszik a szénát, mivel evés közben végzik a dolgukat. Ez azt jelenti, hogy máshová nem is érdemes neki szénát tenni?
2019. aug. 18. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb ha wc jét elfelezed egyik felébe széna másikba pellet. Így tudnak enni és közben tojni is. Tehetsz máshova is de össze fogja pisilni kakilni azt a helyet ahova teszed. Nekem a karámjába van egy plusz doboz aminek az alján vékonyan pellet és arra megyek egy nagy adag széne. Ez olyan 'rét' hatású és kedvére válogathat. Könnyebben szerzi meg mint a széna tartóból és többet is eszik így.
2019. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. aug. 18. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alomba nem teszünk szénát. A szénatartót tesszük a budi fölé. Egyébként én csak bedobom a szénát a ketrecbe, és ő pakolja magának
2019. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Első vagyok

A széna tartót nem minden nyuszi szereti. Az enyém mindig rángatja mert nem fér hozzá ahhoz ami neki tetszik és sokszor sak kikaparta és otthagyta. Nem az alomba hanem az alomra kell tenni a szénát. Ha szétszórja a ketrecben akkor lőttek a nyuszi szobatisztaságának mert oda is pisilni fog ahol a széna van.

2019. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem pisilt a szénára... Kizárólag a wct használja üríteni.

Amit nem eszik meg, azt összetúrja egy sarokba, de nem ürít rá soha.

2019. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor mákod van. A nyuszik 80%-a oda űrít ahol eszik.


Kedves kérdező lépj be facebookon a törpenyuszisok csoportba és nagyon vagány ötleteket kapsz hogy hogyan tudod megoldani ezt.

2019. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!