Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak bolti széna helyett...

Nyuszinak bolti széna helyett falusi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bolti előrecsomagolt szénát rengeteget látok, de mi a helyzet, ha faluról, bio lucerna szénát hozatnék neki? Az is ízlene neki,egészséges lenne tőle?


2014. okt. 7. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá lehetőségem, én is inkább azt vennék neki :)
2014. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csabika1971 ***** válasza:

Miért szerinted falun mit esznek a nyulak? Mert mi biztosan nem megyünk szénáért a boltba.

És milyen az a bio lucerna széna? Nekem átverésnek hangzik, mert a lucernát alapból senki nem permetezi. És ezért mindegyik bio, nem csak az amelyikre jó drágán ráfogják.

2014. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, nagy eséllyel ízlene:)!

Pár dologra azért érdemes figyelni. Olyan szénát szerezz neki, ami szép zöld, lehetőleg nem ázott-száradt-napozott hetekig kint a szabadban, hanem viszonylag hamar fedél alá került. Azt sokkal jobban szeretik.

A másik, hogy réti szénát keress neki, ne lucernaszénát! A lucernaszéna csak nasi legyen.

(Itt írnak róla például, hogy miért: [link]

2014. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb amelyik igazi falusi. Gyepszénát, sarjúszénát megeszik, de a réti vegyes a jó. Nekem legtöbbet lucernaszénát kapnak, nem lett baja tőle.
2014. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!