Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék a törpenyulammal?

Mit tehetnék a törpenyulammal?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja van egy törpenyulam már felfedezte a házat meg minden. Nem pisil,kakil sehova csak a ketrecébe meg mindig felugrik AZ ÁGYAMRA és ott végzi a dolgát? Mit tegyek?
2010. júl. 13. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vszinü azért cisnálja mert érzi rajta saját szagát. Vhogy szagtalanítsd teljesen az ágyat, és akkor már nem fog oda pisilni.
2010. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Így adja tudtodra, hogy az már az ő területe. Kénytelen leszel összehúzni magad a nyúlketrecben :P
2010. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálta de már leszoktattam róla. Egyébként azért csinálja mert érzi rajta a szagod és azt szeretné h az ő területe legyen. Próbáld meg azt h amikot felmegy gyorsan lezavarod és előbb-utóbb rájön h oda nem szabad.
2010. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%

Második: :DDDDDDDDDDD

Amúgy nálunk is dettó ez volt, de a párom egy 30cm-es vonalzó segítségével kb egy-másfél hét alatt leszoktatta róla nyuszkót:D Annyi volt a téma, hogy ha felugrott, akkor mi is ugrottunk az ágyhoz, tetten értük a kis ravaszt és elpaskoltuk a hátsóját -de nem vadállat mód..- aztán szerintem egy idő után megunta a dolgot, hogy ha az ágyon hesszel meg ugrabugrál meg végzi a dolgát, akkor kikap:) És azóta is vígan él, és nem fordult be, hogy nem mászhat az ágyra;) Sok sikert a leszoktatáshoz!!

2010. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
inkább mosd ki, ne légy barbár. vonalzoval verni a nyulat...=/ hát megvan a véleményem. HA büntetni akarod akkor határozottan nyomd le a nyakát és szólj rá hogy nem szabad.
2010. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ágyról szoktasd le,a ketrecbe tegyél egy sarok WC-t,és abba tegyél csak forgácsot,illtve ha a ketrecen belül vhova kakil,pisil,akkor azt tedd bele a Wc-be.Oda fog szokni és egyzserű lesz tisztítani is.
2010. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólóval értek egyet. Nézd meg, hogy a ketrecben melyik sarokba pisil a legtöbbet, oda tegyél neki wc-t, és mindig abba dobáld bele a kinti bogyóit is. Az ágyon érzi leginkább a te szagod, és felül akarja írni. Nem szabad rá felengedni, de nálunk egy hangos "sicc" is megtette, semmi erőszak, csak amint felugrott, odamentünk és leküldtük. Ha meg tudod fogni, az is jó módszer lehet, hogy ahányszor felugrik vagy kint végzi a dolgát, bezárni egy kicsit a ketibe. Ha rendszeresen csinálod, megtanulja, hogy oda nem szabad mennie.
2010. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia! Nekem is törpenyulam van. Egyszer nekem is az ágyra pisilt. 3 hétig a ketrecében kellett tartanom hogy szobatiszta legyen. Többet azért nem engedhettem az ágyamra mert érezte a vizelet szagát és oda pisilne. Az a legegyszerübb ha nem engeded fel az ágyadra. :)
2010. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

07-14 07:22

Jézus atya úúúúristen:D Te sötét lovag:D Ja ám, mai napig ütjük, rúgjuk, vágjuk, verjük a nyulunkat. Te barom. Inkább ne szólaltál volna meg...

2010. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!