Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpe vagy a normál/nagy...

A törpe vagy a normál/nagy méretű nyulak élnek tovább? Azon belül is melyik fajta?

Figyelt kérdés

Lakásban lenne tartva, házi kedvencként, kb fele nap ketrecen kívül lehetne, ha ketrecben, akkor is lesz hozzá kifutó, házilag termesztenék neki füvet.

Rex, szatén, nyestnyulakat néztem nagyból, kicsiből meg a holland törpét, minirexet, oroszlántörpét.

Mást is írhattok, előre is köszi.


2019. aug. 28. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán a normál méretű nyulak kevésbé érzékenyek, de hogy mérettől függne meddig él,azt szerintem nem lehet így meghatározni. A genetikán is sok múlik, meg a helyes tartáson, tápláláson is.
2019. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akármelyiket választod mindenképpen ivartalanítasd. Akkor valóban tovább élnek. Nekem 3 van, holland törpe, oroszlánfejű törpe, és egy oroszlánfejű lógófülű keverék. Ha nem tudsz elég időt rászánni akkor mindenképp párban tartsd őket.
2019. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!