Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajta Casco kobakot...

Milyen fajta Casco kobakot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Új kobakot szeretnék és a Casco márkából szeretnék választani, csak nem tudom melyik fajtát. Olyat kéne ami ár-érték arányban is megéri és nem ilyen 100 ezrelékre gondolok. Egy normá, kényelmes Casco jóval ami véd. Tudnátok ajánlani valamit?

Az is jó ha nem Casco, hanem valami más de védjen.



2018. máj. 22. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Védeni mind véd, mindnek megvan ugyanaz a tanúsítványa, ami nélkül nem is lehetne kobakként árusítani. A többi kérdés már csak az, mennyire szellőzik mennyire dizájnolt, mennyire kényelmes hosszabb távon.
2018. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a Mistrall 2 vagy a Mistrall plust ajánlanám.. az ára 40-50 ezer forint között mozog. Én teljesen megvagyok elégedve sokkal jobban megéri mint a decatlonos 10ezer forintos amiben leesel és ha szerencséd van akkor egy agyrázkódással megúsztad.
2018. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!