Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ad ki "csámcsogó"...

Cicumicaa kérdése:

Miért ad ki "csámcsogó" hangot a patkányom?

Figyelt kérdés
4 hónapos hímről van szó. Ezelőtt már csinált hasonlót, de azt tudtam, hogy a fogával adja, ki és az normális. Viszont most mióta hazaértem gyakran hallom, hogy ezt csinálja, hasonlít arra a hangra, mikor eszik. A fogai úgy tűnik rendben vannak, nem szorult közéjük semmi, de nem tudom nagyon alaposan megnézni például, hogy mozog-e. Lehetséges, hogy ez a probléma? Hogyan tudnám jobban, közelebbről megnézni?

2019. szept. 10. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy megijed/feszült és akkor csinálja? Ismerősöméknél akkor művelte ezt nagyon sokat, amíg nem látott rá az ajtóra és nem tudta kifigyelni, hogy mikor jönnek az ajtó felől. Bár ez csak egy felvetés. :)
2019. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedül van?
2019. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ketten vannak, fiú tesók. :)
2019. szept. 10. 20:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nem nagyon akar enni és továbbra is ezt csinálja. Úgy tudnám leírni, olyan, mintha valaki rágózna. Szóval nem a fogával adja ki a hangot mint általában, hanem a szájával. A fogain azóta sem láttam semmit.
2019. szept. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!