Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Milyen hangot ad ki a nyúl? 🐰🐇

Csak azért kérdezem mert fogattam a barátommnal hogy a nyúlnak van valamk hangja de ő azt mondja hogy nincs. Ha tudjátok írjatok meg előre is köszönöm a válaszokat!🐇❤💕🐰

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyúl, hang, állat

szept. 11. 17:31  Privát üzenet  

A válaszok
Visítani biztos tud, ha nagy fájdalom éri, vagy hirtelen bepánikol.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont szept. 11. 17:40 Privát üzenet
Tud "ropogtatni" a fogaival, ami olyan, mint a macskáknál a dorombolás, illetve ha bak és udvarol, akkor pedig egy kicsit a röfögésre hasonlító, jellegzetes hangot ad ki és dobbant a hátsó lábaival.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont szept. 11. 17:42 Privát üzenet

kocogtat-ha jól érzi magát

nyüszít-ha fájdalma van(enyém akkor is ha fel akarom venni, kissé antiszoc:-D)

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont szept. 11. 17:49 Privát üzenet
Az enyémek morognak, röfögnek, kocogtatnak, egyszer dokinál sikított az egyik.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont szept. 11. 19:19 Privát üzenet
Morog, röfög, sikít

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont szept. 11. 19:31 Privát üzenet

Egyszer felemeltem egy kisnyuszit (nagyszüleim nyulakat tartottak, étkezési célból) - óvatosan, persze.

Szegényt mégis megijesztette, és meglepően hangosan visított (tekintve, hogy csendesek)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont szept. 12. 09:12 Privát üzenet

Mit mond a nyuszi? Nyusz-nyusz. Ez csak egy hü.........e sztereotípia! Csak sikkantani tud, ha fél v fáj valamije. De nekem volt egy feketer nősti, Kormi volt a newve, és a szomszédasszonyra morgott! Fura volt...

A kicsi gyerekeknek mégis azt tanítják, h a nyúl az nyuszog. De nem!

Ennyi erővel mit mond a zsiráf, Zsir-zsir? És a szarvas? Sza...-sza......?

20/nő

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont szept. 12. 09:42 Privát üzenet
#7 Egy Beliczai Balázs-rajongó :D

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont szept. 12. 10:39 Privát üzenet

nem hülyeség a nyuszogás.

Van amelyik nyuszi nyuszog. Kevés egyed hallatja ezt az érdekes hangot.

Olyan hang mintha hangosan szuszogna de picit nyüszögne is egyszerre. Nagyon érdekes és ritka az a nyuszi aki hallatja ezt a nyuszogás hangot.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont szept. 12. 12:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A nyuszim a múltkor leesett a kanapé tetejéről, azóta amikor levegőt vesz sípoló hangot ad ki sokszor. Mi lehet a baja?
Miért ad ki ilyen hangot a nyuszim?
Normális ha a nyuszi csipogó/sípoló hangot ad ki?
A nyuszimat két napja hoztuk haza és nem akar inni és amikor kiteszem egy kicsit hogy fusson mindig bemegy a csigalépcső alá és magátol nem jön ki. Amikor sikerül, kikergetni`...
Van egy 5hónaos nyuszim, ma amikor kijött a ketrecből bement egy sarokba és csak ott gubbaszt, észre vettem hogy amikor pisil csak egy kis csöpp jön ki és elég furcsa hangot ad...
Nekem most először van 2 nyulam. Pároztatni szerettem volna őket, és meg is próbáltam (felemeltem a lány nyúl fenekét. ) Rá is ugrott a fiú, de ilyen nagyon vinnyogó hangot adott ki! Ez természetes?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!