Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki tart együtt két hím tengeri...

Ki tart együtt két hím tengerimalacot?

Figyelt kérdés

Írnátok pár dolgot? Például, hogy testvérek-e, vagy mennyi korkülönbség van köztük, egy alomból származnak-e, és amire a leginkább kíváncsi vagyok, hogy szoktak-e verekedni, és az mennyire durván zajlik.


Azért kérdezem, mert szeretnék két hím malacot, csak attól félek, hogy később verekedni fognak, és akkora helyem nincsen, hogy kettő külön ketrecben tartsam őket, meg annak nem is lenne sok értelme, mert hát társas állatok. A kiszemelt két malac június 25-én született és testvérek. Sok helyen olvastam, hogy ha együtt nőnek fel, és sosem kerül nőstény a közelükbe (ez így lenne), akkor nem fognak verekedni. De én a gyakorlatra lennék kíváncsi, személyes tapasztalatokra!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 14. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen jól gondolod :D habár nálunk az uborkáért megy a vita :D pedig 2 uborkát rakok be egyik elveszi a másiktól majd a másik is :D:) amúgy nincs velük gond :P egyik nagyon lusta a másik hiperaktív :D
2010. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 fiú tengeri malacom van,egy ketrecben éldegélnek ők testvérek.Először csak az egyiket hoztam el de 1 hét múlva meg gondoltuk és elhoztuk a tesót is.Egy-két napig fújtak egymásra de csak az 1 hét külön töltött idő miatt azóta csendben vannak.Nincs vita vagy verekedés,hamar eldőlt köztük "ki az úr a házban" azaz a ház tetején :-) az egyik kisajátította az "ikerházuk" tetejét és a másik oda nem mehet fel.Jól megvannak együtt már 2 éve,nőstényt az anyjuk óta nem láttak,nyugodtak,játszanak együtt.


Jól meg lesznek együtt,nyugodtan tartsd Őket 1 ketrecben csak azért legyen mozgás terük./nekem 1m x 0,5m ktrecben vannak/.

2010. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
gemon.ro/forum
2010. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csiivii válasza:
Én tartok most vettük és ugy megvannak a nagy örzi a kicsit naon szeretik egymást
2010. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!