Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Muszáj párban tartani a...

Muszáj párban tartani a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Anyuk csak 1et engednek és nem tudom hogy mi legyen azért akar tengerimalacot hogy legyen egy állatom akivel foglalkozhatok.És légyszi ne írjatok olyat hogy hogy lehetek ilyen sötét,én csak szeretnék jót a malackának de azért egy nagyon picit magamnak is
2010. júl. 15. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy nem muszáj. de ki tudja.
2010. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem MUSZÁJ,csak azért érdemes mert a malackák társasági lények,és jobban érzik magukat ha többen vannak.Egyedül is tarthatod csak akkor foglalkozz vele jóval többet,hogy ne érezze egyedül magát.Bár pótolni nem tudsz 1 másik malacot.
2010. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj!De ha párban tartod akkor számolni kell vele hogy elég sokszor szaporodnak,nekem párban van és nem győzöm a kicsiket elajándékozni!:)

De szerintem ha eleget foglalkozol vele akkor jó lesz neki egyedül is!:)

2010. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj,de rosszabb neki!Egy idő után úgyis hanyagolod majd,akár csak pár napra,de akkoris tök egyedül lesz és visítani fog.
2010. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem egyedűl volt 3 évig...

a lényeg h gondozd és figyelj rá

viszont nagyon büdi tud lenni és nagyon nagy hely kell neki, mert nagyon sokat rohangál és visítani is szokott, amit nekem csak akkor hagyjott abba ha kaját adtam neki, csak kicsit dunda volt szegény...szval nehezebb gondozni, mint te azt hiszed...

ha állatot akarsz magadnak akkor.. fűegér, azok elvannak sokan is és kicsit, cukik és nem szaporodnak annyira...bár nézz utánna

2010. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen,kellene,mert a tengerimalac társas élőlény,a természetben nagy kolóniákban élnek.

Viszont ott van a nősténynek esélye,hogy elfusson.

A tengerimalaclányok életét nagyon megrövidítni a tehrhesség,mert nagy,és fejlett utódokat hoznak a világra(szőr,nyitott szem,fogak,stb).

Ezért ha tehetitek,ivartalanítsátok a fiút,vagy AZONOS NEMŰ TÁRSat válasszatok a tengerimalacnak.


további segítség: gemon.ro

2010. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!