Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet tengerimalacot "szabadon...

Lehet tengerimalacot "szabadon" tartani?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem építenék neki full extrás malacka-házat, mert szeretném, ha szabadon járhatna a lakásban.

Viszont van egy yorkshire terrierem is...szerintetek összeszoktathatóak? Illetve azt megtanulja a malac, hogy a pisit-kakit a helyén végezze?

Volt mát malacom, de akkor nagyon kicsi voltam, arra viszont emlékszem, hogy ő állandóan végigbogyózta a lakást.


Ilyen van? :)

http://www.youtube.com/watch?v=lhZXB2P_daI

http://www.youtube.com/watch?v=xttaBfmxxGU&feature=related


2011. júl. 12. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is szabadon engedtem a lakásban de szétrágta az ágyamat :D és nem akart kijönni alóla.Én még egyszer nem engedném el.
2011. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van :D

látnád a macskáimat és a kutyusomat :D

Én viszont nem tartom jó ötletnek,hogy "szabadon" lakjon,mert tényleg összesz*rja az egész lakást másrészt meg lehet kiszökik a házból és akkor nem találod meg soha.

2011. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Társasházban lakunk, szóval innen nem nagyon tudna meglógni:)
2011. júl. 12. 12:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Az egyik videón nagyon nagy a tengerimalac. :)

Szerintem a yorkshire nem fogja megenni, de ettől függetlenül, elég támadós. Lehet, hogy megkedveli.

De az képtelenség, hogy "szobatiszta" legyen egy malac.

Azt tudom, hogy a macska nem eszik lakótársat. Szerintem a kutyánál is így van. Régebben én is kiraktam, a kutyámat meg a macskámat nem érdekelte, de a malac megállás nélkül pisilt meg kakilt. Ezek szerintem nem tanulják meg. Az enyém kiszaladt az utcára, a kutyabejáraton keresztül. Ezért inkább visszarakta őt a ketrecbe. Hetente 2-3szor tisztábarakom. Ettől függetlenül egy próbát megér. :)

2011. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne tartsd szabadon, ahhoz túl veszélyes. Ha kiszökik a lakásból kinyirja a szomszédokat.
2011. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet kiugrik az ablakon. Én nem csinálnám a helyedben.
2011. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, azt hiszem igazad van. Bennem is felmerült, hogy mi van akkor, ha lemészárolja a kerület lakóit...

De ettől függetlenül azt hiszem megpróbálkozok vele:)

2011. júl. 12. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Arra értettem, hogy egy próbát megér, hogy összehozni őt a kutyával. Tartsd közben a malacot a kezedben.


79%ban válaszolok hasznosan.

2011. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugy vannak "szabadon",hogy a fél szoba van elkeritve alacsony dróthálóval,azon belül mehetnek ahova akarnak (sok négyzetméteren)

szerencsére sikerült megtanitani nekik,hogy csak egy helyre piszkitsanak


ha eszembe lesz,linkelek egy honlapot,rengeteg gyönyörű,és olcsón elkészithető dolog van benne,hogy gyakorlatilag nagy részen vannak,de mégsem az egész lakásban

2011. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


csodaszépek,és ha van régi szekrény pl akkor csak pár szög kell


de a bútorlap se drága

2011. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!