Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsunginak ez milyen?

Dzsunginak ez milyen?

Figyelt kérdés
Http://vad-vilag.hu/webshop/kisemlosok/horcsog/olimpia-horcsogketrec/

2019. szept. 28. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Még egy plüssnek is alkalmatlan!

Ez teljesen komolytalan!

Min! 60*40 (de inkább 80*40), az emelet felesleges. Az ebben lévő kerék kicsi, min 18 cm-es kell.

A gyári hörcsögketrecek mindegyike kicsi. A nagyobb állatok számára árusítottak (pl. nyúl), hörcsögnek alapterületre jók, de a rácsokon simán kiférnek.

1. Barkácsolsz

2. Veszel egy megfelelő alapterületű, üres terráriumot.

3. Nagy műanyagdobozt használsz.

2019. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Semmire nem jók az ilyen szutyok ketrecek. Ilyen természetes helyre van szüksége egy hörcsögnek.


[link]

2019. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben, de ilyen nem lesz. Ikeás doboz?
2019. szept. 28. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Én nem szeretem, de sokan igen (az Ikás dobozt). De a 60*40 igaz, hogy hivatalos minimum, de kicsi. Min 80 cm hosszú legyen.
2019. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
A legnagyobb méretű ikeás doboz (aminek a bolti hivatalos mérete 78*56*43 cm) alapterülete kb 70*45 cm, tehát nem sokkal nagyobb a 3.000 cm2 alapterületű minimum méretnél. Törpének jó. :)
2019. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az auróra tenyészet azt írja, hogy jó az ikeás, ha tudunk bele emeletet létesíteni.
2019. szept. 30. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Auróra nem tenyésztő, hanem szaporító.


Az ikeás tárolódobozok közül csak a legnagyobb méretű megfelelő törpének, mert az az, aminek az alapterülete 3.000 cm2 felett van. A hörcsögök a vadonban is egy síkban mozognak, nem feltétlenül szükséges nekik emelet. A nagy alapterület viszont elengedhetetlen.

2019. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el a hörcsög megfelelő elhelyezéséről, képeket is találsz megfelelő méretű és jól berendezett lakhelyekről.

Szuper oldal: [link]

2019. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából van itthon egy 60x40-es használaton kívüli ketrecem, amit csak pár napig használtam egy kicsi tengerimalacé volt, amíg összeszoktattam a társával, és bekerült a nagy ketrecbe. Már két éve nem volt használva. Ha azt kifertőtlenítem, jó lesz? Raknék bele nagy kereket, házat, wc-papír gurigákat, itatót.
2019. okt. 11. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyobb a rácsköze 1 cm-nél, hivatalosan megteszi - szerintem ugyan kicsi, és ha berakod a házat, itatót, kereket, bújókát, látni fogod, hogy semmi hely nem marad neki, de végülis lehetne rosszabb is:S
2019. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!