Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi ideig hagyhatok magára...

Mennyi ideig hagyhatok magára egy patkányt?

Figyelt kérdés
Gondolkodok, hogy veszek patit, de lennének olyan hétvégék mikor otthon kellene hagynom egyedül, ilyenkor 2 éjszakáról lenne szó.
2019. okt. 6. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
max unatkozni fog..
2019. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elég kaját hagysz neki, nem lesz semmi baja.
2019. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy patkányt nem tartunk, a minimum létszám kettő, de inkább hármat érdemes. Ha hagysz nekik elég kaját és vizet, nem gond, ha egyedül maradnak 1-1 éjszakára, kettő viszont már sok, akkor legyen valaki, aki rájuk néz, feltölti a tálakat.
2019. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ugyan ezt gondolom. Egyedül nem érdemes pateszt tartani. Nekem két kislányom van, most lesznek 4 hónaposak. Először én is húztam a számat, hogy első alkalommal máris 2 patkány?:// de tényleg így érzik jól magukat, együtt alszanak, esznek-isznak, "kurkásszák" egymást, stb. És igy azon sem kell aggódnom, unatkozik-e egyedül míg én suliban vagyok:).

Egyébként nem sokkal nagyobb kiadás többet tartani. Ketrecnek nem feltétlenül kell nagyobbnak lennie (egy patkányketrec alapból nagyobb fajta ketrec), maximum gyorsabban fogy a tápjuk. Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed lenne tartással kapcsolatban, nyugodtan írj!😊

2019. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!