Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kopasz malacka vagy Hullámos...

Kopasz malacka vagy Hullámos papagáj?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le hogy ti melyik állatot választanátok!

kedves Simogathatós állatot keresek

anyukám mind2 állatot megengedte

Ár maximum 30 000 lehet (mindennel eggyüt)


2010. júl. 16. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A hullámos papagáj nem az a kimondott simogatnivaló. Szóval akko malac. De miért nem jó egy kisebb testű kutya?
2010. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a kutya azért nem jó mert nincs túl sok kedvem éjszaka levinni minusz 30 fokban télen szaratni=)
2010. júl. 16. 12:51
 3/19 A kérdező kommentje:
és a min mor om nem engedi meg a kutyát!=)
2010. júl. 16. 12:53
 4/19 anonim ***** válasza:

kopasz tengerimalac?

én nem választanám szerintem azok olyan undorítóak.

nekem van 2 hullámospapagájom és egy simaszőrű tengerimalacom. én inkább a malacot választanám azt lehet simogatni a papagájt nem tudod simoogatni. max megtanítod beszélni az is 1-2 év.

szóval inkább malackát válassz de szőröset :D

2010. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Van egy olyan találmány, hogy alom. Amúgy meg ezt a mondatodat olvasva elég kédéses, jó ötlet-e neked állatot tartani. Nem tűnsz túl kompomisszumkésznek. Ne sétődj meg, de ezt édemes átgondolni. A malacnak ugyanolyan sz.a lesz, mint a kutyának lenne, ha így fogsz hozzáállni.
2010. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

már volt szőrös tengerimalacom elég sok de allergiás vagyok a szőrére!

Azért ajánlották nekem az állatkereskedésben a kopaszmalackát és szerintem elég aranyos=)

2010. júl. 16. 12:56
 7/19 anonim ***** válasza:
én a malacot választanám
2010. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

12:53-as vagyok

hát ha neked tetszenek akkor vegyél olyat. csak az a baj hogy minden állat amit simogatni lehet szőrös. de van kopasz macska is. az valamivel jobban néz ki.

2010. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én a madarat választanám(igaz,én a zebrapintyet:).A kopasz malac aranyos,de maga a malac 7-10 000 Ft(ha nem több),plusz nagy ketrec kell neki,ami szintén nem olcsó,meg a többi felszerelés,kaja.Érzékeny a kajára(ezért drágább,prémium eleség kell neki),a hőmérsékletre,a tisztaságra is nagyon oda kell figyelni,a bőre is kényes.És jobb,ha kettőt veszel!Szóval az tuti túlmegy 30 ezren.Viszont a madarak simán kijönnek 30 ezerből.És a kettő állat közül egyiket sem nevezném simogatható fajtának...
2010. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

anyukám nem engedi meg a macskát sem mert

1. megrágja a szekrényt

2. felmászik mindenre

3. havonta 1 szer hány

4. a kopasz MACSKA elég undoritó

2010. júl. 16. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!