Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehér egér kézhez szoktatása,...

Fehér egér kézhez szoktatása, hogyan oldhatom meg?

Figyelt kérdés
vettem ma egy kis afrikai fehér egérkét, és szegény nagyon rémült (nem lepődök meg, minden új neki). megpróbáltam megfogni óvatosan, de nem sikerült, most békén hagyom, tettem be neki egy kis búvóhelyet is, de nem merem odatenni a kezem, mert félek, hogy ha felmászik, akkor végül kiszabadul, és nem tudnám onnan megfogni. valami tanácsot tudnátok mondani, fontos lenne, hogy kézhez szoktassam, de félek hogy elszalad...

2019. nov. 8. 17:02
 1/1 anonim válasza:
Nekem törpehörcsögöm volt, amikor megvettem egy két hónapig visító hangot adott ki és Harapott.Ők szerintem ilyenkor azért félősek mert vagy nagyon kicsik vagy valami rossz emlékünk van. Én a ketrecen keresztül raktam be neki a kedvenc magjait a kezemből és így rájött hogy nem bántom.
2019. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!