Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér a házban?! HELP!

Egér a házban?! HELP!

Figyelt kérdés
Több mint egy hetet távol voltam, és mikor hazaérten találtam egérlyukat és ürüléket. A lyukat egyből begipszeltem, feltakarítottam a kakit, azóta nem is volt a helyiségben. Viszont az egyik szobában ahol dobozok vannak elég sok ürüléket találtam. És még 1-2 másik helyiségben is. A majdnem 2 hét alatt eléggé körbejárhatták a házat, viszont az a fura hogy nincs egérszag és nem is láttam egyet sem még a szemem sarkából sem. Kérdésem: A lyuk megszüntetésével eltűnt az egér vagy ennyire jól megbújik, hogy sem én sem a bent lévő kutya és macska sem érzékeli? :(

2019. szept. 28. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Van 100 féle egércsapda. Miért nem veszel egyet?
2019. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Simán elbújik, ha mozgást érzékel, és akkor jön elő, amikor úgy érzi tiszta a terep.

Mi is egér problémával küzdünk jelenleg. Nyáron sokszor hagytunk nyitva olyan ablakot, amin nem volt szúnyogháló, és szépen betelepedtek a házba. Tettünk ki ragasztót, csapdát, élvefogót, ragasztóval sikerült fogni kettőt. Azt hittük, hogy megszabadultunk tőlük, de nagyot tévedtünk. A hét elején voltam vásárolni, és néhány száraz élelmiszer (tésztát, rizs, keksz, liszt) még egy szatyorban volt, mert nem volt időm kipakolni. Egy órával ezelőtt kezdtem neki, és két csomag keksz, és 3 csomag tésztának a csomagolása meg van rágcsálva. Szóval most kezdhetjük újra az egérvadászatot.

Két kutya van a házban, semmit nem érzékelnek az egerekből.

2019. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, 1-2 dolgot jól félreírtam, nézd el nekem kérlek, állati fáradt vagyok.
2019. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A gipszelés után az egérjárta helyekre lecsapós csapda került szalonnával és nem fogott egeret. De fogalmam sincs hogy azért nincs-e benne, mert kikerülte vagy mert a gipszeléssel el lett torlaszolva a járata és a mozgás miatt már vissza sem jött a házba?
2019. szept. 28. 15:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ez elszomorító :( mire hazaértem a kutyatáp volt kirágva, de mióta itthon vagyok a zacskó érintetlen.
2019. szept. 28. 15:14
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
próbálj inkább valami diófélét a csapdára tenni, annak kevésbé tudnak ellen állni.
2019. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesen el tudnak bújni, vagy az állataid megették, esetleg elköltözött. Továbbra is figyelném a nyomokat, illetve ahol több kakit találtál kirakhatnál egérfogót 200Ft/db. Irtószert semmiképp, nehogy cica, kutya megegye.
2019. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Minden felesleges holmit kidobok, kitakarítok és rakok csapdát, ahol az állatok nem férnek hozzá :(
2019. szept. 28. 15:20
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Az egér nem szalonnát eszik, hanem az ementáli sajtra harap. Van ez az új egérfogó azzal megtudod fogni.

[link]

Ez jó de ne itt vedd mert drága, mezőgazda boltban 3 db , 300 ft kb.

És jó sajtot rá.

2019. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9. vagyok , elírtam. Két darab kb 300-400 ft.
2019. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!