Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Mi a véleményetek a mini kosorrú törpenyuszikról?

Ezt úgy értem hogy milyen erős az immunrendszere, a táp minőség fontos e stb. A táp minőséget arra értem hogy egy kis faluba lakok ahol nem olyan nagy a nyúl táp választék és nem olyan jó minőségűek (régen voltak nyulaim és nekik azt vettem csak nem tudom hogy neki kell e a jobb minőségű táp) Szerintetek rendeljek vagy jó ami itt van?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mini kosorrú, nyúl, törpenyúl, kisállat

nov. 10. 14:36  Privát üzenet  

A válasz

Nagyon aranyosak, viszont bármelyik nyuszi ha beteg 2-3 órán belül megfelelő egzotikus dokihoz kell vinni mert különben elpusztul. Mint minden nyuszi az ő pocakjuk is érzékeny ezért csak az a táp jó ami gabona mentes és magmentes( kivéve a lenmag). Ezeket a tápokat érdemes rendelni mert sokkal olcsóbb ha rendelsz.

Lépj be a Törpenyuszisok facebook csoportba és ott rengeteg tanácsot fogsz kapni, segítenek dokit választani, hogy honnan szerezd be a nyuszit, mit ehet mit nem és talán még egy környékbeli nyuszissal is megismerkedhetsz.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 10. 16:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
! SÜRGŐS! Nem tudtok olyan mini kosorrú tenyészetet Bács-kiskun megyében ahol a nyulak 15 ezer forint alatt vannak?
Holdviola tenyészetről vélemény?
Mit tegyek? Bolhás a kis nyuszim.
Óriás kosorrú nyúlnak szabad a kertből szedett, darabokra fűrészelt vastag faágakat odaadni rágcsálásra?
Mit tegyek hogy a szüleim megengedjék, hogy törpenyulat tartsak?
A Karina Törpenyúl Tenyészetről tapasztalat, vélemény?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!