Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkány jo háziállat?

A patkány jo háziállat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jó hát



:D:D:D:DDDDDD

2010. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A csuklyás patkányra gondolsz? Szerintem igen, nagyon szeretni való, az elején kissé harapós, de ahogy megszokott, máris kezesbárány. Imád a válladon ülni, nagyon játékos, bohókás kisállat. Mi is patkányt akartunk, csak egy nagy probléma merült fel. Már az is soknak számít, ha 3 évet él, sajnos ahogy a szívünkhöz nő, már el is veszítjük. Ezért mi inkább menhelyes kutyát választottunk. :)
2010. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Toppancs ***** válasza:
61%

Nagyon jó!!!!!!!!!!

Én mindig szerettem volna egyet, csak most lett volna alkalom rá, de kaptam egy kis nyuszit, úgyhogy a hörcsög és a nyúl mellé most nem fér be még egy háziállat ezért aztán várnom kell még a patkányra.:)

2010. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Annyira jó, hogy vettem neki patkány-szaunát, patkány-függőágyat, patkány-szoláriumot, és éjszakánként együtt alszunk...
2010. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó (ha nem melletted van a ketrec éjszaka. bár én már azt is megszoktam), nekem van kettő, nagyon vicces meg aranyos állatok. Én egy csomó youtube videot néztem róluk, akkor döntöttem el hogy ez kell nekem:D És tényleg olyan vicces vagány túlgyors állatok:D Még a macskáimat is kikergetik a szobából ha bejönnének. Jó házőrzők xD Csak ne kereskedésből vedd.
2010. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, nekem nagyon sok kisemlős házi kedvencem volt, de mind közülük a husky patkányom lopta be magát igazán a szívembe. Csak a jót kaptam tőle, és alig volt vele gond. Szeretetre méltó kis jószágok és nagyon ragaszkodóak, okosak.Ha megadod neki a kellő szeretetet és gondoskodást, nagyon hálásak tudnak lenni.Sajnos Tofu a patkányom egy hónapja halálozott el.Öt éves volt.a kor alig látszott meg rajta.Kiegyensúlyozott kis pati volt.Ajánlom minden szőrmók kedvelőnek ezeket a kis állatokat. Szeretnék is még egyet mert aki megtapasztalta a patkányok lelkivilágát az már nem tud nélkülük meglenni...;)
2011. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Igen! nem szabad állatkereskedésekben vásárolni. Barátnőm vett két patkányt, különböző boltokból.Fél év múlva el is pusztultak...:( szóval nem érdemes.Igaz elég nehéz tenyésztőkre rá találni.De megéri küzdeni.Én is tenyésztőket keresek éppen...
2011. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!