Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 15 literes terráriumban...

15 literes terráriumban milyen rágcsálót lehet tartani?

Figyelt kérdés
Patkánynak például túl kicsi?
2010. júl. 19. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
egyébként ti hülyék vagytok már egy 11 literesbe is elfér vígan pl amikor én kaptam befőtes üvegbe volt mert nem volt betervezve a hörcsög 4 hétig volt befőtes üvegbe azóta a 11 literes teráriumban van úgyhogy simán elég egy törpehörcssögnek vagy egy táncolóegérnek fehéregérnek ilyen kisnövésű állatoknak mind jó pl még az aranyhörcsögnek is jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Annó táncolóegereket tartottak benne, én úgy kaptam a terráriumot ajándékba...hát eléggé vegyesek a válaszok,de azért köszönöm

2010. júl. 20. 09:26
 13/18 Toppancs ***** válasza:

Kedves 11:41!


Lehet hogy ketrecben tartják a patkányokat de akkor az állat kereskedésekben miért akváriumban vannak?

És én nem azt mondtam hogy nem kell társ nekik, csak azt hogy túl élik ha csak emberi társasága van!!!!

2010. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne egy meglévő terrárium mérete alapján keress magadnak kisállatot, hanem döntsd el milyen állatot szeretnél leginkább tartani és annak keress megfelelő elhelyezést.

Egyébként egy 15 literes kicsi, jobb esetben is csak egy egerentyű él meg benne, bár ha a szívedre hallgatsz nem "kínzasztol" benne egy állatot sem!

2010. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Toppancs! :)


mindössze azért, mert az állatkereskedésben az emberek szeretik kocogtatni az akvárium oldalát. Gondolj bele, ha ketrecben lennének. Mindenki piszkálná őket, mindenféle kaját kapnának a vásárlóktól, valamint a forgácsot is rendszeresen kiszórnák, ami az üzlet takarításánál 30-40 ketrecnél igen bajos lenne.


Otthon, egy ketrecnél ez a takarítás nem probléma, a közvetlen kapcsolat a gazdival pedig kifejezetten előny a szellőzéssel együtt. :)

2010. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Toppancs ***** válasza:

Csak azt mondtam hogy ha egy nagy akváriumban van és ha szinte egész nap kint van velünk, mint ahogy a hörcsögöm is akkor nem rossz az neki!:)

Ha nem így lenne nem írnék ilyeneket, mivel minden állatnak a legjobbat szeretném!!!!:))

2010. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

vgergo98

Aljas állatkínzó, befőttes üvegben állatot tartani?!? Ráadásul még híreszteled is... Húzd le magad a WC-n.


Visszatérve a patkányt egyedül tartásra: Nekem voltak patkányaim. Amikor az egyik elpusztult, már nem volt lehetőségem társat szerezni neki, mert nem tudtam volna őket hol tartani, abba akartam hagyni az állattartást. Így hát egyedül kellett a maradék egynek leélni a hátralevő életét. És sajnos láttam, ahogy a kis virgonc állat egyre depressziósabb lett. A végére teljesen befordult, félénk volt. Szinte azóta, hogy elment a másik, betegeskedett folyton. Egyszerűen nem viselik a magányt, akármennyit foglalkozunk vele. Most lehet, hogy viccesen néz ki, hogy egy patkányról ilyen jellemelemzést írok, akinek nem volt sose, az nem értheti, milyen intelligensek is valójában. Ha tudnának hanggal kommunikálni, egy szinten lennének a kutyákkal.

2010. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

patkányt eszedbe ne jusson belerakni!!! állatkínzás lenne!


volt patim közepes méretű ketrecben tartottam egyet, de volt is vele melóm hogy játszunk eleget és sose uncsizzon...keződknek nem ajánlom hogy egyedül tartsák.


patkányból 3 kell nem 2 3! mert ha egyik fél meghal akk a másik magányában úgyszint halni fog, és 3nál már azért marad egy pati vele ha egyik halna :)


am meg én max egy egeret tartanék benne de abból is többet kell mert azok is társas lények :)


sztem halak legyenek benne :)

2010. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!