Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megütőtték a kis törpenyusziká...

Asdffglkm kérdése:

Megütőtték a kis törpenyuszikámat. Oda kapott szegenyke egyik uncsitesomnak. Nyuszi megijedt sirt is picit vissza rohant egybol a ketrecebe. Barmit teszek nem akar kijonni csak gubbaszt suegenyke? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 10:22
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
9%
Remélem legalább az uncsitesódat is megverted
2019. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
88%

#6 vagyok.


Elnézést, azt gondoltam idősebb. Nem vitatkozom, hulye voltam, bocsánat.

2019. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Nem akarom meg szegenyket plussz stressznek kitenni, utazas...allatorvos megjobban megremulne...1 éve a legjobb baratom a kis nyuszikam...csak nekem engedi h felemeljem...
2019. dec. 6. 12:16
 14/46 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezel valamit, aztán meg lebaromzol mindenkit. Az unokatestvérednek 5 évesen is illene tudni hogy ütöget egy kis állatot. agresszív kölyök
2019. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
60%
Ha fenn voltal az emeleten honna tudod hogy mekkorat adott a nyuszinak? Meg eleve minek hagysz egy ilyen kis allatot egyedul egy óvodással. Gyere le jóisten.
2019. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Nem veszekedni akarok, nem akartam senkit se megbantani...

Csak meg ilyen nem tortent szegenykevel... amugy is nagyon elkenyeztettem. Halkan beszelek hozza folyamatosan.. kivan nyitva a ketrec... szerintem csak besertodott mert nem

Vedtem meg nem voltam ott vele..

2019. dec. 6. 12:24
 17/46 anonim válasza:
67%
Ne ugassatok már be, mit kötekedtek? XDD
2019. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
59%
Lehet nyuszi megijedt és nem mozgott, a kisgyerek azt hitte hogy nem működik, aztán rárúgott egyet mint otthon a Pentium 4-re szokott.
2019. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Gondoltam itt vannak olyan emberek akiknek nyuszijuk van es esetleg tortent-e ilyen baleset... de latom kar volt ide irni... mindenki megremult a kisfiu is a nyuszim es en is mindenki... nem vagyunk szadistak..

De latom sajnos rossz hatso gondolatu emberek vannak itt.

2019. dec. 6. 12:43
 20/46 anonim ***** válasza:
51%

Akkor hagyod inkább a nyulat megdögleni mint hogy elvidd orvoshoz,hát gratulálok..Te vagy itt a barom,nem a válaszolók

A gyerek meg egy pofont megérdemelt volna

2019. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!