Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megütőtték a kis törpenyusziká...

Asdffglkm kérdése:

Megütőtték a kis törpenyuszikámat. Oda kapott szegenyke egyik uncsitesomnak. Nyuszi megijedt sirt is picit vissza rohant egybol a ketrecebe. Barmit teszek nem akar kijonni csak gubbaszt suegenyke? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 10:22
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

A mi torpenyulunk nem hogy nekunk, meg idegeneknek sem kapott oda soha. Multkor pedig parom egyik munkatarsa benyult a ketrecebe, ugy vette ki, sanszos volt a dolog, hogy harapni fog, de csak morgott, meg rafordult.

Orvos azonnal egyebkent, ahogy mindenki irta. Mivel a nyul zsakmanyallat, osztonosen tunetrejto allatok. Ha gubbaszt, nem fogad el kajat, akkor baj van. Eleg erzekeny allatok, ha nem kapnak idoben megfelelo ellatast, akkor elpusztulnak. Ha sirt is (amit nem ertek, egy nyul nagyon ritkan sir) akkor meg plane.

2019. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
44%
Amennyi esze van ennek az idiótának nem viszi el orvoshoz
2019. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, az előttem kommentelőket.

Per pillanat lényegtelen milyen okból történt mert az a nyuszin nem segít.


Mindenképp vidd el egy egzotikus hozzáértő orvoshoz. Lehet hogy stressz neki de inkább egy kis stressz mint hogy valami baja legyen.

A nyuszik zsákmányállatok, tehát tünetrejtőek. Ha fáj valami akkor nem mutatják. Lehet eltört valamilye vagy megzúzódott vagy bármi.


Tényleg fontos a jó orvos, mert a sima kutya-cica doki a legtöbb esetben rosszul kezeli a nyuszit. És ha tényleg tört valamilyen akkor egy nem hozzáértőnél elpusztulhat, persze attól is ha nem viszed orvoshoz.

2019. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos az ilyen emberek miatt, mint ti, 10 nyúlbol 8 nem éri meg a 3 éves kort se...

Ez meg itt egy 10 éves gyerek,hiába van 5 oldal válasz, attól a nyúlnak nem lesz jobb

2019. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%

“Nyuszi, bocsi hogy megütöttelek és majdnem agykárosodást szenvedtél”

Vagy ezt mégis hogy kéne elképzelni?

2019. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket. A nyuszim el es virul tovabbra is eszik ahogy szokott.. ugrandozik a levegobe korbe sprinteli a lakast:) voltam vele orvosnal termeszetesen. rendben van...megijedt a nyuszi azert visitott...meg soha sem tapasztalt iylet szegeny..es en sem. Remelem nem is fogunk. 5 eves kisfiunak az apjat leutottem mert kiderult hogy nem a kisfiu hanem az apja utotte meg csak a kisfiunak kapott oda... kivan tiltva, tobbet nem teheti be a hazba a labat a mocsok.
2019. dec. 8. 02:33
 37/46 anonim ***** válasza:
38%

Mi a jó isten történt itt!?

Viszonylag új vagyok itt és érdeklődnék hogy ez az oldal ilyen roma állatkínzók gyülekezete vagy mi???

2020. jún. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
8%

Hali,mi van a nyuszkóval?? Él még???

Légyszi kérdező válaszolj :)

2020. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy az előző kérdést miért pontoztad le?
2020. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%

Anyád se szeret te cigó paraszt!

Remélem neked is a nyuszkóhoz hasonló sorsod lesz te állat!

2020. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!